آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17623
تاریخ انتشار : 16 آبان 1391 10:39
تعداد بازدید : 677

برای نخستین بار صورت می‌گیرد

انتشار گزارش عملکرد سازمان نصر پیش از برگزاری مجمع عمومی

گزارش عملکرد سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای برای نخستین بار پیش از برگزاری مجمع عمومی این سازمان (28 آبان ماه) منتشر می شود.

فناوران- شاهرخ انوشیروانی از فعالان صنف فناوری اطلاعات در ایمیلی به رضا کرمی نایب رییس سازمان نصر استان تهران، خواستار انتشار گزارش عملکرد فصل تابستان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای شد.
کرمی نیز در پاسخ به انوشیروانی نوشته است:
«گزارش عملکرد سه ماه دوم سال 91 مدتی است که آماده شده، اما به دلیل تقارن انتهای دوره این گزارش با پایان سال عملکری سازمان (31 شهریور ماه) و تلفیق محتوای آن در گزارش عملکرد سالانه به منظور ارایه به مجمع، هیات رییسه تصمیم گرفت از انتشار جداگانه این گزارش خودداری و عملکرد سالانه به صورت یک‌جا در گزارش مجمع ارایه شود.
تصمیم هیات مدیره و برنامه‌ریزی دبیرخانه این است که انشاءالله این گزارش و گزارش مالی، برخلاف رویه معمول دوره‌های پیشین، حتما پیش از برگزاری مجمع به صورت عمومی منتشر شود. امیدوارم اعضا و صاجب‌نظران، با مطالعه نقد دقیق و منصفانه عملکرد سازمان در دوره یک ساله قبل، هیات مدیره را از راهنمایی‌ها و نظرات خود بهره‌مند فرمایند.»
گفتنی است، یکی از نقدهای جدی به هیات مدیره سازمان نصر در دوره‌های پیشین، انتشار گزارش هم‌زمان با برگزاری جلسه مجمع عمومی این سازمان بوده که عملا فرصت مطالعه و نقد گزارش از شرکت‌کنندگان در مجمع گرفته شده است.
مجمع عمومی عادی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران (نوبت دوم) از ساعت 15 روز یک‌شنبه 28 آبان ماه نود و یک در محل کانون اسلامی انصار واقع در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه طالقانی، کانون اسلامی کار، سالن خواجه نصیر برگزار می‌شود.
دستور جلسه این مجمع استماع گزارش هیات مدیره و بازرس، بررسی و تصویب ترازنامه منتهی به 31 شهریور ماه 91، تعیین روزنامه کثیرالانتشار و برگزاری انتخابات بازرس است.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :