آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17614
تاریخ انتشار : 16 آبان 1391 10:19
تعداد بازدید : 1018

میکرواستراتژی، راهکارهای هوشمند تجاری خود را از طریق پردازش ابری عرضه می کند

شرکت میکرواستراتژی قصد دارد از فناوری پردازش ابری برای عرضه راهکارهای هوشمندی تجاری استفاده کند.

همکاران سیستم- شرکت میکرواستراتژی که یکی از عرضه کنندگان محصولات و راهکارهای هوشمندی تجاری است، قصد دارد برخی از قابلیت‌های این راهکار‌ها را از طریق فناوری پردازش ابری به کاربران ابزارهای دسکتاپی و همراه ارایه دهد. این شرکت در هفته جاری خدمات جدیدی در این حوزه عرضه کرده است که کلود اکسپرس (Cloud Express) نام دارد. این خدمات مبتنی بر پلات‌فورم تحت فناوری پردازش ابری میکرواستراتژی است که در سال ۲۰۱۱ برای نخستین بار عرضه شد.
استفاده از راهکارهای هوشمندی تجاری مستلزم خرید زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژه‌ای است، اما اقدام جدید میکرواستراتژی می‌تواند کسب و کارهای علاقه‌مند به این راهکار‌ها را از خرید این سخت‌افزار‌ها بی‌نیاز کند.
کسب و کارهای کاربر می‌توانند با استفاده از این خدمات داده‌ها و اطلاعات مورد نیاز خود را از طیف وسیعی از منابع، از صفحات اکسل و نرم‌افزارهای شرکت سیلزفورس گرفته تا بسیاری از پایگاه‌های داده رابطه‌ای گردآوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.
کاربران همچنین می‌توانند نتایج حاصل از تحزیه و تحلیل داده‌های خود را از طریق وب یا نرم‌افزارهای همراه با دیگران به اشتراک
 بگذارند.
شرکت میکرواستراتژی از سال ۲۰۱۰ دارای یک نرم‌افزار همراه تحت سیستم عامل آی او اس اپل نیز هست که در عرضه خدمات جدید خود از آن استفاده کرده است. کاربران می‌توانند گزارش‌های تحلیلی خود را از طریق این نرم‌افزار
 دریافت کنند.
خدمات هوشمندی تجاری جدید میکرواستراتژی به کاربران امکان می‌دهد تا اطلاعات خود را در قالب‌ها و فرمت‌های مختلفی مثل ویدیو، متن و غیره مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :