آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17607
تاریخ انتشار : 16 آبان 1391 10:2
تعداد بازدید : 714

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران

اتصال 450 نقطه سازمان اوقاف به شبکه ملی اطلاعات

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: 450 نقطه از بخش های زیرمجموعه سازمان اوقاف و امور خیریه به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.

روابط عمومی وزارت ارتباطات–علی حکیم جوادی گفت: اتصال نقاط مدنظر سازمان اوقاف و امور خیریه براساس تفاهم‌نامه‌ای که سال گذشته در این حوزه منعقد شده است، اجرایی می‌شود.
وی افزود: بر همین اساس، ادارات کل استان‌ها و دفاتر اجرایی شهرستان‌ها به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهند شد و تاکنون تلاش‌های مهمی در نقاط مختلف نظیر تهران اجرایی شده است.
حکیم جوادی افزود: به منظور اجرایی شدن تفاهم‌نامه منعقد شده، مشکلات احتمالی موجود بررسی و زمان‌بندی عملیاتی پروژه نهایی شده است.
معاون وزیر ارتباطات افزود: با توجه به زمان‌بندی‌های صورت گرفته، اتصال دو هزار و 700 نقطه در مرحله‌های یک و دو این پروژه اجرایی خواهد شد که با توجه به تلاش‌های انجام شده، تاکنون اتصال 450 نقطه عملیاتی شده است.
حکیم جوادی گفت: شبکه اوقاف و امور خیریه به عنوان یکی از شبکه‌های اختصاص شبکه ملی اطلاعات تعریف شده که امیدواریم با اتصال کامل آن به این شبکه، شاهد افزایش بیش از پیش بهره‌وری و سهولت خدمت‌رسانی به مردم
 باشیم.
وی سازمان اوقاف و امور خیریه را یکی از سازمان‌های فعال در خصوص به کارگیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و گفت: تلاش‌های صورت گرفته در این سازمان تنها در لایه شبکه نبوده بلکه اقدام‌های بسیار خوبی در حوزه سرویس و خدمات نیز صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: امیدواریم با اقدام‌های در دست اجرا، امکان برقراری زیارت بر خط برای امکان متبرکه زیر نظر سازمان حج و اوقاف برای مردم فراهم شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :