آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17603
تاریخ انتشار : 16 آبان 1391 9:44
تعداد بازدید : 1439

ستاد برگزاری نمایشگاه هجدهم اعلام کرد:

جانمایی و ثبت نام قطعی الکامپ به 20 آبان ماه موکول شد

جانمایی و ثبت نام قطعی هجدهمین نمایشگاه الکامپ به شنبه 20 آبان ماه موکول شد.

فناوران- در حالی که افشین کلاهی عضو هیات مدیره مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (مجری برگزاری نمایشگاه هجدهم) پیش از این از آغاز ثبت‌نام قطعی الکامپ در روز دوشنبه 15 آبان ماه (دیروز) خبر داده بود، این ثبت‌نام بدون اطلاع پیشین انجام نشد.
ستاد برگزاری نمایشگاه نیز ظهر روز گذشته در توضیح کوتاهی بدون اشاره به دلیل تاخیر در آغاز ثبت‌نام قطعی نمایشگاه، زمان جدید این کار را 20 آبان ماه اعلام کرده است.
بر اساس این گزارش ثبت‌نام‌هاي قطعي و جانمايي شرکت‌ها در نمايشگاه الکامپ هجدهم از 20 آبان ماه جاري به صورت هم‌زمان و آنلاين در وب‌سايت رسمي الکامپ به نشانی www.elecomp18.ir آغاز مي‌شود.
براي ثبت‌نام قطعي متقاضيان بايد پس از تکميل مرحله پيش ثبت‌نام، در اين مرحله هزينه غرفه‌ها را بپردازند تا قطعيت حضور آنها در اين نمايشگاه رسميت يابد. پس از تکميل شدن ثبت‌نام‌هاي رسمي نمايشگاه الکامپ هجدهم، جانمايي‌ها از طريق سيستم‌هاي کامپيوتري انجام شده و جاي هر متقاضي در سالن‌هاي مختلف نمايشگاه مشخص خواهد شد.
بر اساس اين گزارش، تاکنون حدود 17 هزار متر مربع از فضاي نمايشگاه الکامپ هجدهم در مرحله پيش ثبت‌نام تقاضا شده است.
اين 17 هزار متر مربع از فضاي نمايشگاه براي بخش ريالي درخواست شده و حدود 800 متر نيز در بخش ارزي که اين موضوع نشانگر اين است که با توجه به مشکلات اقتصادي، شرکت‌ها تمايل بسياري براي حضور در الکامپ هجدهم دارند.
به گفته مسوولان ستاد اجرايي نمايشگاه با توجه به ميزان تقاضاها در مرحله پيش ثبت‌نام، ممکن است که فضاي نمايشگاهي با کمبود مواجه شود.
همچنین کارگروه‌های پیشنهادی نمایشگاه الکامپ هجدهم در پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری این نمایشگاه در 13 بخش تعریف شد.
بخش نرم‌افزار، سخت‌افزار، امنیت، شبکه و ارتباطات زیرساخت، اینترنت و شبکه‌های اطلاع‌رسانی، دولت الکترونیکی و خدمات الکترونیکی از جمله بخش‌های پیشنهادی برای هجدهمین دوره نمایشگاه الکامپ است.
بخش بازی و سرگرمی، تلفن همراه، تحقیق و توسعه و نوآوری‌ها، سلامت و زندگی دیجیتالی، رسانه‌های دیجیتالی و بخش بین‌الملل از دیگر بخش‌های پیشنهادی این نمایشگاه هستند.
بر اساس این دسته‌بندی‌های که در موضوعات مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات تعریف شده متقاضیان می‌توانند ثبت‌نام کرده و در بخش مشخص شده حضور یابند. هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیکی کامپیوتر - ایران الکامپ 2012 - نوزدهم تا 22 آذرماه و با حضور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در شورای سیاست‌گذاری و از سوی مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :