آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17212
تاریخ انتشار : 8 آبان 1391 13:32
تعداد بازدید : 539

برگزاری انتخابات مجمع رسانه های برخط پیام ده

رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: جلسه انتخابات هیات مدیره مجمع رسانه های برخط پیام ده کشور امروز برگزار می شود.

مهر- حسن علیزاده زمان برگزاری انتخابات مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ده را ساعت 10 صبح  امروز دوشنبه هشتم آبان ماه  عنوان کرد و گفت: در این راستا از تمامی فعالان مرتبط دعوت می‌شود در این عرصه حضور داشته باشند.
وی گفت: مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور با هدف فراهم آوردن بستر هم‌گرایی، تعامل موثر و مشارکت هم‌افزای متصدیان رسانه‌های برخط پیام‌ده ایران و در راستای توسعه‌ کمی و کیفی و رونق اقتصادی فعالیت رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور تشکیل می‌شود.
رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از جمله شرایط حضور افراد برای شرکت در این انتخابات و کاندید تعیین عضویت هیات مدیره را دارا بودن موسسه فرهنگی دیجیتال عنوان کرد و گفت: همچنین افرادی که برای اخذ مجوز موسسه فرهنگی دیجیتال اقدام کرده‌اند می‌توانند در این انتخابات برای تعیین عضو هیات مدیره کاندید شوند.
علیزاده گفت: مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به درخواست جمعی از فعالان بخش خصوصی تشکیل خواهد شد.
وی افزود: ارتقای آگاهی، توسعه و هدایت فرهنگ عمومی و حمایت از حقوق مادی و معنوی متصدیان رسانه‌های برخط و پیگیری امور مربوط به رسانه‌های برخط پیام‌ده از جمله اهداف برپایی این تشکل است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :