آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17108
تاریخ انتشار : 6 آبان 1391 12:22
تعداد بازدید : 351

پس از تامین موارد امنیتی و نظارتی

فرآیند های مرکز مبادلات ارزی الکترونیکی می شود

معاون ارزی بانک مرکزی با بیان اینکه الکترونیکی شدن فرآیندها و حذف مراجعات حضوری در مرکز مبادلات پس از تامین موارد امنیتی و نظارتی دنبال می شود، گفت: تا آن زمان کارها به همین شیوه فعلی انجام خواهد شد.

خبرگزاری فارس- مینو کیانی‌راد با اشاره به فازهای بعدی تداوم فعالیت مرکز مبادلات ارزی و الکترونیکی شدن تمامی فرآیندهای کاری با هدف حذف مراجعات حضوری گفت: این مورد نیز از جمله برنامه‌ها و اهدافی است که دنبال می‌شود.
وی افزود: اما به دلیل برخی موارد و مباحث نظارتی و اینکه ممکن است در ابتدای کار مشکلاتی برای متقاضیان ایجاد شود، این اقدام با اندکی تامل و تاخیر صورت خواهد گرفت.
به گفته وی، تا زمانی که از جنبه مسایل امنیتی و نظارتی اطمینان حاصل نشود، کار به شیوه فعلی انجام خواهد شد تا به تدریج با افزایش امکان رصد و نظارت دقیق آنلاین بر روند معاملات، فازهای بعدی اجرایی شود. بر این اساس، فعلا کار به همین شیوه فعلی در بانک‌ها و مرکز دنبال می‌شود.
معاون ارزی بانک مرکزی در ادامه درباره برنامه‌های آتی مرکز برای تشویق صادرکنندگان و بخش خصوصی در جهت ارایه ارز در این مرکز گفت: در این زمینه نظرات و پیشنهادهای خود را از منظر بانک مرکزی به نهادهای مربوطه ارایه می‌دهیم ولی سازمان‌های ذی‌ربط نیز برنامه‌های خود را در این زمینه دارند و دنبال می‌کنند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :