آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17102
تاریخ انتشار : 6 آبان 1391 12:12
تعداد بازدید : 852

معاون ارتباطات شرکت:

قیمت اینترنت پرسرعت مخابرات 50 درصد کاهش یافت

یک مقام مسوول در شرکت مخابرات ایران از واگذاری نیم بهای اینترنت پرسرعت در 8 استان کشور به مدت یک ماه خبر داد.

مهر- داوود زارعیان، معاون ارتباطات شرکت مخابرات ایران با اشاره به نخستین جشنواره فروش اینترنت پرسرعت گفت: این جشنواره ویژه استان‌های خراسان رضوی، فارس، اصفهان، قم، قزوین، یزد، کرمان و مرکزی است.
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مدت زمان این جشنواره را یک ماه اعلام کرد و گفت: در این جشنواره به ازای پرداخت تعرفه جاری شرکت مخابرات، می‌توان با عقد قرارداد یک ساله و بدون پیش پرداخت و به صورت پرداخت اقساطی روی قبض تلفن ثابت از دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره‌مند شد.
وی با بیان اینکه مشتریان فعلی شرکت مخابرات نیز می‌توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم‌ بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده کنند، عنوان کرد: حجم دانلود خریداری شده در طول مدت جشنواره تا یک سال قابل استفاده خواهد بود.
زارعیان مرکز پاسخگویی اینترنت پرسرعت 2020 را برای دریافت اطلاعات بیشتر معرفی کرد و گفت: امکان استفاده از اینترنت با دو برابر حجم دانلود بیشتر و قیمت یکسان نسبت به طرح عادی در طول مدت یکساله قرارداد از مزایای این طرح به شمار می‌رود؛ به طوری که در این طرح با همان میزان پرداختی امکان استفاده از دو برابر حجم دانلود فراهم شده که با توجه به این قیمت در موارد مشابه، شاهد صرفه‌جویی قابل توجهی برای مشتریان خواهیم بود.
وی در مورد تسهیلات مالی فراهم شده برای متقاضیان براساس پرداخت اقساطی بدون پیش پرداخت عنوان کرد: متقاضیان با در نظر گرفتن شرایط اعلام شده توسط شرکت مخابرات استان خود می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به تقسیط مبلغ قرارداد اقدام کنند.
به گفته سخنگوی شرکت مخابرات ایران، پرداخت صورتحساب ADSL به صورت اقساطی روی قبض تلفن ثابت مشترکان اعمال می‌شود که این موضوع باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از این سرویس خواهد شد. بر این اساس در این طرح برای رفاه حال مشتریان پیش‌بینی شده تا تمامی محاسبات هزینه‌ای ADSL پس از استفاده روی قبض تلفن ثابت دریافت شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :