آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17087
تاریخ انتشار : 6 آبان 1391 11:40
تعداد بازدید : 526

پلات فورم HP برای مدیریت خدمات آی تی

شرکت اچ پی از عرضه پلات فورم جدیدی در زمینه مدیریت خدمات آی تی خبر داده که مبتنی بر فناوری پردازش ابری است.

همکاران سیستم- شرکت اچ‌پی پلات‌فورم جدیدی به نام Service Anywhere روانه بازار کرده است که با برخی از فناوری‌های ساخت این شرکت مثل پایگاه داده مدیریت پیکره‌بندی‌های جهانی (UCMDB) یکپارچه شده است. این پلات‌فورم تحت فناوری‌هایی است که نرم‌افزار را به صورت خدمات (SaaS) ارایه می‌کند.
براساس این گزارش، کاربران به کمک این پلات‌فورم می‌توانند رویدادهای مختلفی را که در دنیای آی‌تی می‌گذرد مدیریت کنند و دسترسی همیشگی مشتریان‌شان به خدمات و محصولات خود را تضمین کنند.
یکی از ویژگی‌های این پلات‌فورم این است که با ابزارهای مربوط به شبکه‌های اجتماعی یکپارچه شده و کسب و کارهای کاربر را در فرآیند حل مشکلات آی‌تی یاری می‌کند. پاول مولر، معاون بخش بازاریابی شرکت اچ‌پی درباره این پلات‌فورم گفته است: این پلات‌فورم کار پیکره‌بندی خود را بدون استفاده از کد انجام می‌دهد و این ویژگی باعث سهولت و افزایش سادگی استفاده از آن خواهد شد.
شرکت اچ‌پی برای این پلات‌فورم تمهیدات امنیتی خاصی مثل فایروال‌ها، روتر‌ها، فهرست‌های کنترل دسترسی و غیره نیز در نظر گرفته است. برای دسترسی به این پلات‌فورم از طریق فناوری‌های شبکه‌ای نیز از شیوه احراز هویت دو عاملی استفاده شده است. این شرکت برای شرایط و بحران‌های پیش‌بینی‌ناپذیر نیز تمهیدات خاصی اندیشیده است. راهکار شرکت اچ‌پی برای بازیابی اطلاعات در صورت بروز هرگونه فاجعه‌ای این است که داده‌های کسب و کارهای کاربر را بر روی یک پایگاه جایگزین نیز ذخیره می‌کند تا در صورت بروز هرگونه سانحه‌ای کار بازیابی اطلاعات را آسان‌تر کند.
اچ‌پی این پلات‌فورم را به دو صورت عرضه خواهد کرد. کاربرانی که می‌خواهند از آن فقط برای مقاصد خاص و تعریف شده‌ای استفاده کنند می‌توانند با پرداخت ۸۹ دلار حق اشتراک ماهیانه از این پلات‌فورم استفاده کنند. اما کسب و کارهایی که برای استفاده از آن مقاصد مختلفی را مد نظر دارند و قرار است چندین کاربر همزمان از آن استفاده کنند باید ماهیانه ۱۷۸ دلار بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :