آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17083
تاریخ انتشار : 6 آبان 1391 11:31
تعداد بازدید : 840

Pixlr o Matic

ابزاری شگفت آور و لذت بخش

گاهی با استفاده از فیلتر ها می توان عکس های معمولی را به عکس هایی شگفت آور تبدیل کرد و از کار خود لذت برد. هر چند عکاسان حرفه ای با ویرایش و افکت گذاری روی عکس ها مخالف هستند اما این روزها دنیای اپلیکیشن ها سلیقه ها و حتی این عقیده را نیز تغییر داده اند. عکاسی برای بار دوم دگرگون شده؛ بار اول با ورود دوربین های دیجیتال به دنیای آنالوگ عکاسی و این بار با ورود اپلیکیشن های ویرایش به دنیای دوربین های دیجیتال.

اپلیکیشن pixlr o matic یکی از ابزارهایی است که شما را در مقابل عکس‌های خودتان شگفت‌زده می‌کند. این اپلیکیشن تعدادی افکت برای ویرایش عکس‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. اما نگران کم بودن این افکت‌ها نباشید چرا که شما می‌توانید به صورت آنلاین بیش از 30 افکت را به سرعت دانلود کرده و به صورت آفلاین مورد استفاده قرار دهید.
کاربران در این اپلیکیشن به سه قسمت برای ویرایش عکس‌های خود دسترسی دارند. یک بخش  افکت که در بالا توضیح دادیم.  در بخش دیگر لایه‌های خاص در اختیار کاربران قرار می دهد تا روی عکس خود بگذارد؛ لایه‌هایی مانند بوکه‌های رنگی و نورهای خاص. در این قسمت هم می‌توانید علاوه بر لایه‌هایی که به صورت پیش‌فرض در اختیار شما قرار گرفته، لایه‌هایی را دانلود و به برنامه خود اضافه کنید.
بخش سوم مربوط به قاب است که تنوع خوبی دارد. اما باز هم اگر خواهان قاب‌های دیگری باشید می‌توانید از طریق همین اپلیکیشن آنها را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.
این برنامه یک گزینه دیگر هم دارد که افکت، قاب و لایه پیشنهادی خود را روی عکس می‌گذارد. به این ترتیب می‌توان گفت کمتر کاربری است که از کار کردن با اپلیکیشن pixlr o matic ناراضی باشد یا با فقط یک‌بار از آن استفاده کند.
گفتنی است عکس‌هایی که با استفاده از این اپلیکیشن ویرایش می شوند را می‌توانید با سه سایز کوچک، متوسط و یا سایز خود عکس روی دستگاه خود ذخیره کنید یا آن را روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :