آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17039
تاریخ انتشار : 7 آبان 1391 10:16
تعداد بازدید : 525

برگزاری نخستین اجلاس وزرای ارتباطات عضو اکو در ایران

هم زمان با برگزاری اجلاس وزیران ارتباطات عضو اکو و حضور وزرای ارتباطات، مقامات سازمان بانک توسعه اسلامی، دبیرکل ITU و دبیرکل اتحادیه مخابرات در آسیا و اقیانوسیه، توانمندی های ICT کشور در نمایشگاهی معرفی خواهد شد.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- در حاشیه نخستین اجلاس وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات و چهاردهمین نشست سران مخابراتی کشورهای عضو اکو، نمایشگاهی در حوزه IT و ICT به مدت سه روز در تهران برگزار می‌شود و به عرضه توانمندی‌های کشورهای عضو اکو می‌پردازد.
بر اساس این گزارش، با توجه به بازدید وزیران ارتباطات و مقامات ارشد مخابراتی کشورهای عضو اکو، مقامات سازمان بانک توسعه اسلامی، دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات و دبیرکل اتحادیه مخابرات در آسیا و اقیانوسیه، نماینده سازمان ملل در آسیا و اقیانوسیه، این نمایشگاه، فرصت مغتنمی برای بازرگانان و فعالان عرصه ICT خواهد بود.
هزینه حضور در این نمایشگاه رایگان است و نمایشگاه در مجموعه حافظیه سعد‌آباد برپا خواهد شد.این نمایشگاه، یک نمایشگاه تخصصی است و تقویت و استحکام روابط بین حوزه‌های دولتی و خصوصی در آن پیش‌بینی می‌شود.
بر اساس این گزارش، ارایه خدمات و توانمندی‌های شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در حوزه IT و ICT، ایجاد بازار مشترک بین فعالان عرصه IT و ICT کشورهای عضو اکو، ایجاد بستر مناسب برای صدور خدمات فنی و مهندسی و تبادل تجربیات به منظور تحکیم روابط و ایجاد همبستگی بین کشورهای عضو اکو، از جمله رویکردهای مورد توجه در برگزاری نمایشگاه عنوان شده است.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :