آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 17031
تاریخ انتشار : 7 آبان 1391 10:3
تعداد بازدید : 520

استان البرز پایلوت اجرای طرح های فناوری اطلاعات کشور

معاون توسعه فناوری اطلاعات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز گفت: به دلیل نزدیکی استان البرز به تهران بسیاری از طرح های فناوری اطلاعات کشور برای نخستین بار در استان البرز اجرا می شود.

 ایسنا- مهدی یوسف‌زاده گفت: به دلیل نزدیکی استان البرز به تهران به عنوان مرکزیت کشور، امکان مناسبی برای اجرای طرح‌های فناوری اطلاعات و بررسی و شناخت دقیق و مناسب نقاط ضعف و قدرت این طرح‌ها در استان البرز وجود دارد.
 وی گفت: به همین دلیل در حال حاضر استان البرز در ارایه و اجرای بسیاری از طرح‌های این حوزه پیشرو از سایر استان‌های کشور شناخته شده است.
 یوسف زاده گفت: برنامه‌ریزی بسیاری از طرح‌هایی که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان البرز به تصویب رسیده به اتمام رسیده و در مرحله تخصیص اعتبار قرار گرفته است. معاون توسعه فناوری اطلاعات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز از شبکه اتصال پرسرعت بین دستگاه‌ها، یکپارچه سازی سیستم مکاتبه‌ای استان، طرح شهروند الکترونیکی، سیستم ترافیک هوشمند، سیستم اتصال شبکه سلامت، ایجاد نخستین شهر فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان بخشی از این طرح‌ها نام برد.
 وی در پایان اجرای مناسب این طرح‌ها را در گروی همکاری مسوولان استانی و همچنین همکاری همه دستگاه‌های مرتبط با این طرح‌ها دانست.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :