آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 16353
تاریخ انتشار : 3 آبان 1391 11:3
تعداد بازدید : 428

برگزاری همایش چالش های استقرار نظام حاکمیت شرکتی در سیستم بانکی

همایش چالش های استقرار نظام حاکمیت شرکتی در سیستم بانکی و موسسات مالی ایران 15 آذرماه امسال با حضور متخصصان و صاحب نظران این حوزه برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس- به منظور بررسی چالش‌های استقرار نظام حاکمیت شرکتی درسیستم بانکی و موسسات مالی ایران بررسی زیرساخت‌ها و قوانین حسابرسی کشور، تدوین، تصویب و استقرار قوانین نظارتی مناسب، حقوق صاحبان سهام، تضاد منافع سهامداران عمده و سهامداران همایشی با این موضوع 15 آذر ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
از جمله محورهای این همایش می‌توان به موضوعاتی مانند نظام حاکمیت شرکتی در بانکداری الکترونیکی، خدمات مالی در بانکداری الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی و حاکمیت شرکتی، کنترل‌های داخلی و حسابرسی در بانکداری الکترونیکی، مدیریت ریسک عملیاتی در بانکداری الکترونیکی اشاره کرد.
اعضای هیات مدیره بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس، کارشناسان ارشد سیستم بانکی، بیمه، سهامداران و سرمایه‌گذاران بانک‌ها و بیمه‌ها، کارشناسان و مدیران سازمان‌ها و نهادهای نظارتی، سازمان بازرسی- دیوان محاسبات و سازمان حسابرسی و مدیران عامل بانک‌ها، بیمه‌ها، بورس و شرکت‌های کارگزاری بورس از مخاطبان این کنفرانس هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :