آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 16340
تاریخ انتشار : 3 آبان 1391 10:31
تعداد بازدید : 622

جدیدترین کارت گرافیک ASUS برای حرفه ای ها معرفی شد.

شرکت ايسوس به تازگي دو مدل جديد خود با نام HD7970 Matrix را از سري محصولات ROG به بازار ارایه کرد.

فناوران- دو مدل جدید کارت گرافیک ایسوس از امکانات و قابليت‌هاي متفاوتي در مقايسه با مدل مرجع برخوردار است. بر اساس اطلاعات ارایه شده توسط شرکت ايسوس اين کارت در دو مدل MATRIXHD7970-3GD5 و MATRIXHD7970-3GD5 Platinum Edition به بازار ارایه مي‌شود که به ترتيب حداکثر فرکانس پردازنده گرافیکی در اين کارت‌ها به 1050 و 1100 مگاهرتز در حالت Boost خواهد رسيد.
فرکانس مدل Platinum صد مگاهرتز بيشتر از مدل HD7970-DC2T-3GD5 است که يک مدل کارت گرافیک اورکلاک‌ شده شرکت ایسوس است (175 مگاهرتز بيشتر از مدل مرجع). با استفاده از مدار رگولاتور موجود در اين کارت گرافیک و همچنين وجود نرم‌افزار قدرت که امکان مديريت فرکانس پردازنده و حافظه و ولتاژ‌هاي بخش‌هاي مختلف را فراهم مي‌کند، اين امکان به وجود آمده است که اورکلاکر‌ها با استفاده از نيتروژن مايع به فرکانس‌هاي بالايي با استفاده از اين کارت گرافیکي دست پيدا کنند و آن را در سايت HWbot ثبت کنند.
 براي دست‌يابي به بهترين نتيجه، ايسوس از دو فن 10 سانتي‌متر با میزان نويز کم و قابليت Hotwire براي اندازه گيري بدون دردسر ولتاژ بخش‌هاي کارت گرافیک استفاده کرده است که اين موضوع در زمان استفاده از نيتروژن مايع براي اورکلاک کارت گرافيک از اهميت بالايي برخوردار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :