آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 16338
تاریخ انتشار : 3 آبان 1391 10:28
تعداد بازدید : 416

عرضه رایگان آفیس ۲۰۱۳ برای خریداران آفیس ۲۰۱۰

شرکت مایکروسافت اعلام کرده کاربرانی که نسخه ۲۰۱۲ آفیس را خریداری کنند، می توانند نسخه ۲۰۱۳ این مجموعه نرم افزاری پرکاربرد را به طور رایگان دریافت کنند.

همکاران سیستم- کاربرانی که در فاصله زمانی بین ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ و ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ اقدام به خرید آفیس ۲۰۱۰ کنند، می‌توانند نسخه به روز شده این نرم‌افزار‌ها را که آفیس ۲۰۱۳ نام دارد، به طور رایگان دریافت کنند. این کاربران همچنین می‌توانند برای یک سال به صورت رایگان از نسخه تحت فناوری پردازش ابری این مجموعه نرم‌افزاری (آفیس ۳۶۵) استفاده کنند.
مایکروسافت تاکید کرده است که این طرح کاربرانی را که قبل از ۱۹ اکتبر اقدام به خرید این مجموعه نرم‌افزاری کرده‌اند، شامل نمی‌شود. فقط کاربران خانگی، دانشگاهی و کسب و کارهایی که در فاصله زمانی مورد نظر اقدام به خرید آفیس ۲۰۱۰ کنند، می‌توانند از این طرح استفاده
 کنند.
براساس این گزارش، کاربرانی که در این فاصله زمانی اقدام به خرید آفیس ۲۰۱۰ کنند، هنگام عرضه نسخه ۲۰۱۳ این مجموعه نرم‌افزاری باید با ارایه کد کالای خریداری شده نسبت به دریافت نسخه به روز شده آفیس اقدام کنند. مایکروسافت اعلام کرده کاربرانی که در دوره مورد نظر اقدام به خرید لپ تاپ یا رایانه شخصی کنند و آفیس ۲۰۱۰ از قبل بر روی آن نصب شده باشد، نیز مشمول این طرح می‌شوند و می‌توانند آفیس خود را به نسخه ۲۰۱۳ ارتقا دهند.
مایکروسافت در حالی از این پیشنهاد تشویقی خبر داده است که تا چند روز دیگر قصد دارد ویندوز ۸ خود را به صورت رسمی عرضه کند. ظاهرا این پیشنهاد تشویقی برای کاربرانی که قصد خرید نخستین رایانه‌های تحت ویندوز ۸ (آر تی) را دارند، چندان مناسب نیست، چون مایکروسافت قرار است نسخه اولیه‌ای از آفیس ۲۰۱۳ را بر روی این ابزار‌ها عرضه کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :