آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 16095
تاریخ انتشار : 2 آبان 1391 10:42
تعداد بازدید : 575

بدون تیتر

عادل آذر، رییس مرکز آمار ایران در مراسمی که به مناسبت روز آمار برگزار شد، نخستین بار ضریب جینی را 37/0 درصد اعلام کرد و افزود: این ضریب در منطقه شهری در سال 90، 356/0 و در منطقه روستایی 339/0 بوده است. وی همچنین متوسط درآمد خانوار در سال 90 در شهر را 130 میلیون ریال و روستایی را 79 میلیون ریال در سال اعلام کرد.

  وزیر نفت و گاز هند با تاکید بر ادامه واردات نفت این کشور از ایران گفت: آمریکا نیاز هند به واردات نفت از ایران را درک می‌کند.
  مهدی ابراهیمی، مدیر عامل شرکت قطار‌های جوپار با بیان اینکه در حال حاضر شرکت‌‌های ریلی به دلیل نرخ‌های تکلیفی، تورم موجود و نوسانات نرخ ارز زیان می‌بینند، گفت: اگر دولت به داد شرکت‌ها نرسد و نرخ‌ها را آزاد نکند، به گل می‌نشینیم.
  گمرک جمهوری اسلامی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از فعالان اقتصادی خوشنام دعوت کرد برای دریافت تسهیلات گمرکی با مراجعه به پورتال این سازمان در آدرس
 www.irica.gov.ir  نسبت به ثبت نام از طریق سامانه الکترونیکی اقدام کنند.
  شجاعي سخنگوي وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: جمهوري اسلامي ايران حدود سه هزار قلم کالاي غيرنفتي را به 170 کشور صادر مي‌کند و در سال‌هاي اخير تنوع سبد صادراتي هم افزايش يافته است.
  رییس کل سازمان امور مالیاتی گفت: براساس فرآیند شماره اقتصادی تمامی پرونده‌های یک مودی به یکدیگر متصل می‌شود تا به تمامی درخواست‌های وی رسیدگی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :