آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15983
تاریخ انتشار : 1 آبان 1391 10:46
تعداد بازدید : 654

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و لبنان

نخستین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و لبنان با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.

فناوران- معاون امور بین‌الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران طی نامه‌ای از برگزاری نخستین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی همکاری‌های اقتصادی و صنعتی ایران و لبنان با همکاری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران و سایر در روزهای 23 و 24 آبان ماه خبر داد. این کنفرانس در محل هتل بین‌المللی المپیک تهران برپا خواهد شد.

 مشارکت در نمایشگاه اسلام‌آباد  
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، طی نامه‌ای از فعالان اقتصادی کشور برای حضور در نمایشگاه اسلام‌آباد دعوت کرد.
فناوران- سیدمهدی میرابوطالبی، معاون امور بین‌الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران طی نامه ای به اعضای اتاق، ضمن اطلاع‌رسانی از مجمع تجاری کشورهای عضو دی-8 در فاصله زمانی 29 آبان ماه تا 2 آذرماه امسال در اسلام‌آباد، خبر از برگزاری همزمان نمایشگاهی تجاری با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فعالان اقتصادی کشورهای عضو نیز داد. برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه توسط اتاق ایران انجام خواهد یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :