آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15976
تاریخ انتشار : 1 آبان 1391 10:36
تعداد بازدید : 563

ارتباطات زیرساخت اعلام کرد:

حجاج ایرانی 4 میلیون و 500 هزار دقیقه مکالمه کردند

حجاج ایرانی در حج امسال تاکنون بالغ بر چهار میلیون و 500 هزار دقیقه مکالمه داشته اند.

خبرگزاری مهر- شرکت ارتباطات زیرساخت در سه هفته نخست آغاز مراسم حج امسال، چهار میلیون و 500 هزار مکالمه میان ایران و عربستان را با موفقیت برقرار کرد که از این میزان سه میلیون و 700 هزار دقیقه سهم ارتباطات صادره از ایران به عربستان و 800 هزار دقیقه سهم ترافیک از عربستان به ایران است.
پیش‌بینی می‌شود ترافیک مذکور همانند سال‌های گذشته در هفته‌های آتی افزایش داشته باشد و در ایام پایانی مناسک حج به اوج خود برسد.
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرده است که در سه هفته گذشته بیشتر مراجعات حجاج برای هماهنگی در زمینه سیم‌کارت‌ها بوده که در این خصوص بیشترین موارد مربوط به فعال کردن سیم‌کارت‌های اعتباری رایگان، مفقودی سیم‌کارت‌ها و شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری بوده که در حداقل زمان هماهنگ و برطرف شده است.
همچنین تاکنون مشکل شبکه‌ای در ایران مشاهده نشده و تنها یک مورد مشکل در شبکه الجوال عربستان به وقوع پیوست که مرکز کنترل شبکه بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت این مورد را از شرکت الجوال پیگیری و مشکل در اسرع وقت برطرف شد.
تمامی اطلاعات مورد نیاز زایران از جمله تعرفه‌های مکالمات با عربستان، نحوه پیگیری مشکلات و نقاط تماس با نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مستقر در مدینه منوره و مکه مکرمه به صورت دو اطلاعیه در اختیار ستاد حج مستقر در این دو شهر قرار گرفته و در این راستا بسیاری از زایران به صورت تلفنی و حضوری مشکلات خود را حل
کرده‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :