آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15968
تاریخ انتشار : 1 آبان 1391 10:17
تعداد بازدید : 601

علی حکیم جوادی اعلام کرد:

اتصال وزارت بهداشت و وزارت اقتصاد در آینده نزدیک به شبکه ملی

معاون وزیر ارتباطات ضمن بیان اینکه شعار الکترونیکی کردن خدمات تا پایان دولت محقق می شود از اتصال وزارت بهداشت و وزارت اقتصاد در آینده نزدیک به این شبکه خبر داد.

موبنا- علی حکیم جوادی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر بیش از یکهزار و 800 خدمات مختلف تراکنشی و تعاملی از دو هزار و 500 خدمت الکترونیکی که در دولت ارایه می‌شود بر روی درگاه WWW.iran.ir ارایه می‌شود و با همکاری دستگاه‌ها در حال پوشش تمام خدمات الکترونیکی هستیم.وی گفت: رقابت جدی در دستگاه‌های اجرایی و همچنین در استان‌ها برای ارایه خدمات تحت شبکه به وجود آمده است که این رقابت‌ها می‌تواند برای آماده سازی بستر جدید بسیار موثر باشد.
حکیم جوادی گفت: شعار دولت الکترونیکی کردن خدمات بوده که قطعا بخش زیادی از این تعهد تا پایان دولت محقق خواهد شد.
وی گفت: تا پایان سال 91 که دومین سال برنامه است همه دستگاه‌ها باید به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند و در همین راستا وزارت آموزش و پرورش متصل و در آینده نزدیک وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پس از آن وزارت اقتصاد و دارایی به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهند شد.
حکیم جوادی گفت: تا پایان سال 91 نیز 15 درصد خانوارها به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمی از برنامه جلوتر هستیم و تاکنون 47 هزار نقطه به شبکه ملی اطلاعات متصل شده‌اند که این رقم تا پایان سال به 60 هزار نقطه خواهد رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :