fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 15966
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1391 10:13
  تعداد بازدید : 541

  به منظور توسعه خدمات الکترونیکی کشاورزی

  200 نقطه دولتی به شبکه دسترسی پرسرعت متصل می شود

  زیرساخت ها و امکانات لازم به منظور اجرای پروژه اتصال 200 نقطه در وزارت جهاد کشاورزی به شبکه دسترسی پرسرعت و ایجاد شبکه وزارت جهاد کشاورزی با استفاده از بسترهای ارتباطات داده موجود در سطح کشور فراهم می شود.

  تلنا- در این پروژه که در حال پیاده‌سازی است شبکه مورد نظر با استفاده از پروتکل IP وIP/MPLS پیاده سازی خواهد شد و امکان ارایه سرویس‌های مورد نیاز از قبیل تبادل داده بین ادارات، ادارات کل و مراکز ترویج، ارایه خدمات دولت الکترونیکی، ایجاد پایگاه‌های داده اطلاعاتی کشاورزی، ایجاد نظام عرضه و توزیع محصولات کشاورزی مبتنی بر فناوری اطلاعات در سطح کشور و سایر سرویس‌های قابل ارایه بر روی شبکه‌های مبتنی بر IP میسر خواهد شد.
   در این پروژه، پیمانکار بر اساس لیست نقاط، نوع سرویس و پهنای باند مورد نیاز اعلام شده در شرح خدمات، تمامی فعالیت‌های لازم برای ایجاد شبکه ارتباطی بین نقاط مورد نظر را انجام و پس از راه‌اندازی به کارفرما تحویل می‌دهد. همچنین تامین تمامی امکانات و هزینه‌های لازم برای بهره‌برداری از شبکه به مدت دو سال بر عهده کارفرما خواهد بود.
   ایجاد بستر دسترسی پرسرعت در 200 نقطه وزارت جهاد کشاورزی، به منظور توسعه خدمات کشاورزی به صورت الکترونیکی و پیاده‌سازی حداقل دو خدمت الکترونیکی از خروجی‌های این پروژه است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :