آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15854
تاریخ انتشار : 29 مهر 1391 11:13
تعداد بازدید : 585

Picsplay

لذت ویرایش را تجربه کنید

این اپلیکیشن یکی از برنامه های همراه ویرایشی است که طرفداران زیادی دارد. Picsplay از سوی شرکت Jellybus تولید و عرضه شده است. این برنامه به کاربران کمک می کند عکس های خود را به صورت حرفه ای ویرایش کنند. کاربران در این برنامه فقط به یک سری افکت رنگی دسترسی ندارند. آنها می توانند عکس های خود را از نظر نور، کنتراست، غلظت رنگ و موارد دیگری که در نرم افزارهای ویرایش عکس روی دسکتاپ در دسترس است در تلفن های همراه یا تبلت خود ویرایش کنند.

اپلیکیشن Picsplay هم امکانات رایگان دارد هم امکانات حرفه‌ای‌تر که کاربران باید برای استفاده از آن پول پرداخت کنند. نگران نباشید. امکانات رایگانی که این برنامه دارد پاسخگوی نیاز شما هست.
بعد از این که عکسی که می‌خواهید ویرایش کنید را انتخاب کردید، برنامه سه سایز در اختیار شما قرار می‌دهد: 640*480  که از آن به عنوان سایز سریع یاد کرده، 1024*768 تحت عنوان سایز عادی و سایز 2048*1536 که برای ذخیره کردن در این سایز باید پول پرداخت کرد. بعد از آن می‌توانید در چهار بخش مجزا عکس خود را ویرایش کنید.
بخش اول یا FX به دو گزینه دسترسی دارید. یکی گزینهFx Sttudio است که افکت‌های مختلفی در ده دسته در اختیار شما می‌گذارد و گزینه دیگر  Time Matrix است که در آن با یک تایم‌لاین زمانی روبه‌رو خواهید بود که عکس‌های‌تان را با توجه به سالی که انتخاب می‌کنید، افکت‌گذاری می‌کند؛ هر چقدر قدیمی‌تر، افکت‌ها تیره‌تر.اما توجه داشته باشید که استفاده از گزینه دوم منوط به پرداخت پول است.
در Fx Sttudio شما ده دسته افکت دارید که در هر کدام تعدادی افکت حرفه‌ای رایگان در اختیارتان است. یکی از افکت‌هایی که در اپلیکیشن‌های ویرایش عکس کمتر دیده می‌شود امکان مات کردن بخش‌هایی از عکس است که منجر به عمق دادن به آن می‌شود. افکت‌های دیگر شامل افکت‌های HDR، Vintage، Beauty، Black&Wihite، Scene و چند افکت دیگر است. در چند بخش دیگر کاربر امکان ویرایش نوری و برش عکس، استفاده از قاب‌ها و افکت‌های دیگر را دارد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :