آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15817
تاریخ انتشار : 30 مهر 1391 10:7
تعداد بازدید : 709

باران جوایز تجارت امن در فصل برگ ریزان

هم زمان با شروع فصل پاییز، جشنواره پاییزی شرکت تجارت امن با جوایزی همچون تبلت، گوشی موبایل، تلویزیون LCD، سفرهای تفریحی شروع شد.

فناوران- شرکت تجارت امن به عنوان نخستین توزیع کننده ارزش افزوده ایرانی آسیای غربی کسپرسکی (کامگارد) و تنها مرکز مجاز آموزش لابراتوار کسپرسکی، جشنواره پاییزی ویژه خریداران محصولات Kaspersky Open Space Security را برگزار می‌کند.
کاربران می‌توانند با خرید هر یک از محصولات سازمانی کسپرسکی از جمله Kaspersky Work Space Security یا Business Space Security ، Enterprise Space Security  و یا Total Space Security در این جشنواره شرکت کنند و بنا بر قرعه کشی از جوایزی همچون تبلت، گوشی موبایل، تلویزیون LCD، سفرهای تفریحی و 10ها جوایز دیگر بهره‌مند شوند.
برای شرکت در این جشنواره، لازم است کابران محصولات اصل کسپرسکی را تنها از یکی از نمایندگان شبکه فروش شرکت کامگارد تهیه شده کنند و توجه داشته باشند تا نام شرکت کامگارد (Comguard) به عنوان Distributor در لایسنس‌های وجود داشته باشد. همچنین تنها خریدارانی در این جشنواره پاییزی شرکت داده خواهند شد که تا قبل از تاریخ 30 آبان ماه لایسنس‌های خود را خریداری و نسبت به ثبت آن، اقدام کرده‌اند.
برای اطلاعات بیشتر کاربران می‌توانند به وب سایت شرکت تجارت امن به نشانی www.tejarateamn.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :