آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15813
تاریخ انتشار : 30 مهر 1391 9:59
تعداد بازدید : 648

شرکت دل پلات فورم نرم افزاری خود را به روز کرد

شرکت دل از به روزرسانی پلات فورم کسب و کار خود خبر داده است. دل ادعا کرده است این مجموعه نرم افزاری در مقایسه با محصولات
اچ پی از سرعت بسیار بیشتری برخوردار است.

همکاران سیستم - شرکت دل که تلاش می‌کند توجه خود را از بازار محصولات سخت افزاری به بازار محصولات نرم‌افزاری تغییر دهد، پلات‌فورم نرم‌افزاری خود را که اکتیو اینفراستراکچر (Active Infrastructures) نام دارد، به روز کرده است. این پلات‌فورم در واقع مجموعه‌ای از نرم‌افزارهایی است که دل آنها را برای تسهیل استفاده از زیرساخت‌های دسکتاپ مجازی و برنامه‌های کاربردی مبتنی بر فناوری پردازش ابری خصوصی طراحی کرده است. این پلات‌فورم با برخی از راهکارهای نرم‌افزاری شرکت‌های دیگر از جمله راهکارهای کسب و کار مایکروسافت یکپارچه شده است.
شرکت دل ادعا کرده است سرعت
راه اندازی نسخه جدید این پلات‌فورم حدود ۷۵ درصد بیشتر از سرعت راه‌اندازی و اجرای پلات‌فورم‌های مشابه شرکت اچ پی است. شرکت دل که طراحی و به‌روزرسانی این پلات‌فورم نرم‌افزاری را در راستای تحقق استراتژی‌های کسب و کار خود انجام داده، ادعا کرده سرعت راه‌اندازی و اجرای این پلات‌فورم از سیستم‌های یو سی اس سیسکو نیز بیشتر است.
ماریوس‌هاس، رییس بخش راهکارهای کسب و کار دل هدف از به روز کردن این مجموعه نرم‌افزاری را ارایه راهکارهای کارآمد و موثر برای استفاده از سرور‌ها، پایگاه‌های ذخیره داده و ساده‌تر کردن رابط کاربری این پلات‌فورم نرم‌افزاری عنوان کرده است.
شرکت دل همچنین هم‌زمان با رونمایی از نسخه جدید این پلات‌فورم از قصد خود برای بازگشایی یک مرکز مشاوره‌دهی و راهکارهای کسب و کار در سیلکون آمریکا خبر داده است. دل می‌کوشد با تاسیس این شعبه به مشتریان خود کمک کند درباره راهکارهای پردازش ابری، پایگاه‌های داده و راهکارهایی از این قبیل بیشتر آموزش ببینند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :