آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14412
تاریخ انتشار : 19 مهر 1391 10:35
تعداد بازدید : 925

مادربورد جدید ایسوس از سری ROG عرضه شد

شرکت ايسوس دو مادربورد جدید از سري ROG مجهز به فناوری ROG Extreme Engine DIGI+ II را به بازار عرضه کرد.

فناوران-شرکت ایسوس دو مدل مادربورد با نام‌های Maximus v extreme و Maximus V formula را به بازار ارایه کرد که از چيپ‌ست Z77 اينتل بهره مي‌برد. شرکت ايسوس در مادربورد Extreme از فناوري ROG Extreme Engine DIGI+ II براي دست يابي به کارايي و حداکثر بازدهي در مدار رگولاتور استفاده کرده است که اين موضوع امکان دست‌يابي به بهترين فرکانس‌ها را در هنگام اورکلاک مي‌دهد. همچنين استفاده از خازن‌هاي جامد ژاپني با کيفيت Nichicon GT-Series با پوشش متاليک مشکي در مدار رگولاتور ديجيتالي عمر اين محصول را تا 5 برابر بيشتر از خازن‌هاي موجود در مدار رگولاتور های کنوني کرده است.
ايسوس در اين مادربورد از قابليتي به نام OC Key استفاده کرده است که به مادربورد متصل شده و يک رابط گرافيکي مناسب را براي مديريت بهتر مادربورد در اختيار کاربر قرار مي‌دهد. علاوه بر اين وجود ويژگي Subzero Sense اين امکان را مي‌دهد تا با مانيتور کردن قطعات حياتي سيستم در هنگام اورکلاک بيشترين ثبات ممکن را بدست آورید بدون آنکه نيازي به استفاده از ترمومتر‌هاي پيشرفته باشد. علاوه بر اين موارد وجود نرم‌افزار بهينه‌سازي تنظيمات سيستم و اورکلاک به همراه اين مادربورد نيز امکان دسترسي به بهترين نتايج را براي کاربر فراهم مي‌کند.
 مادربورد Maximus V formula ايسوس بيشتر براي گيمر‌ها و کساني که علاقه به ساخت کیس های خاص دارند ارایه شده است. وجود سيستم خنک‌کننده Fusion Thermo در اين مادربورد باعث شده است دماي مدار رگولاتور در سخت‌ترين شرايط کاري هم پايين باشد. در اين سيستم خنک‌کننده کاربر مي‌تواند به راحتي از سيستم خنک‌کننده مايه استفاده کنند. علاوه بر اين وجود پردازنده صوتي SupremeFX IV با تقويت‌کننده مخصوص هدفون 300 اهم و خط قرمز براي ايزوله کردن بخش صوتي در مقالات نويز‌هاي موجود و همچنين نسبت سيگنال به نويز بيش از 110 دسي‌بل يکي ديگر از ويژگي‌هاي اين مادربورد است. وجود کارت اختياري ThunderFX با چند خروجي صوتي مختلف به همراه تقويت‌کننده مخصوص هدفون 300 اهم و فناوري حذف نويز محيطي با نسبت سيگنال به نويز 114 دسي‌بل نیز از دیگر ویژگی‌های این مادربورد به حساب می‌آید. همچنین کارت گرافیک MATRIX HD 7970 با پردازنده گرافيکي HD7970 و مدار رگولاتور پيشرفته 20 فازي امکان دست‌يابي به بالاترين فرکانس‌ها را براي کاربر فراهم مي‌کند. علاوه بر اين وجود ويژگي VGA Hotwire و OC key اين امکان را به کاربر مي‌دهد تا در هنگام اورکلاک به راحتي تمام موارد را مديريت کند. کارت صداي Xonar Phoebus از ديگر محصولات ارائه شده توسط ايسوس در سري ROG بود که داراي نسبت سيگنال به نويز 118 دسي‌بل و خروجي آمپلي‌فاير 600 اهمي است که اين قطعه در کنار هد ست‌های حرفه‌اي مخصوص بازي اين شرکت با نام‌هاي Orion و Orion Pro يک دنياي جديد را براي گيمر‌ها به وجود می‌آورد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :