آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14407
تاریخ انتشار : 19 مهر 1391 10:24
تعداد بازدید : 946

زمان تحویل سیم کارت های رایتل 72 ساعته است

مديركل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه گفت: سيم كارت هاي دایمي و اعتباري رايتل، 72 ساعت پس از ثبت نام به مشترکان تحويل داده می شود.

ایسنا - شاهين آرپناهي در توضيح نحوه فروش سيم‌كارت‌هاي رايتل گفت: متقاضيان خرید سیم کارت‌های دایمی و اعتباری رایتل مي‌توانند هم از طريق دفاتر پيشخوان دولت و هم از طريق سايت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir اقدام كنند و 72 ساعت بعد سیم‌کارت‌ خود را در آدرس ارایه شده، دریافت کنند.
وي درباره گوشي‌هايي كه قابليت كاربرد سيم‌كارت رايتل را دارند، گفت: تقریبا کلیه گوشی‌هایی که تولید سال‌های اخیر هستند، 3G را پشتیبانی می‌کنند. البته این موضوع الزاما به معنای پشتیبانی کردن یک سرویس خاص مثل تماس تصویری نیست.
آرپناهی افزود: با این حال به جهت رفاه حال مشتریان فهرست گوشی‌هايی که شبکه 3G را پشتیبانی می‌کنند، در سایت رایتل قرار داده شده است.گفتنی است فهرست تلفن‌هاي همراه همخوان با شبکه رایتل (3G) در سايت اپراتور سوم تلفن همراه اعلام شده و تاكيد شده كه این لیست بر اساس گوشی‌های سفارش ایران تهیه شده است و صرفا جهت اطلاع بوده و هیچ‌گونه مسوولیتی را متوجه شرکت رایتل نمی‌كند.
مدیرکل برند و ارتباطات اپراتور سوم افزود: فروش سيم‌كارت‌هاي اعتباري اين اپراتور از ابتداي پایيز و در جشنواره “باران رايتل” آغاز شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :