آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14400
تاریخ انتشار : 19 مهر 1391 10:2
تعداد بازدید : 873

موتور ملی جست وجوگر «تی نیوز» رونمایی شد

موتور جست وجوگر ملی تی نیوز در نمایشگاه رسانه های دیجیتال تهران رونمایی شد.

ایلنا- این موتور جست‌وجوگر خبری، کار بلاگرها، روزنامه نگاران، روابط عمومی‌ها و گردانندگان سایت‌ها را برای دسترسی به سر خط آخرین اخبار تا حد بسیار زیادی راحت کرده است. در این موتور جست‌وجوگر که در فضای اینترنت به آدرس www.tnews.ir قابل دسترسی است، به صورت آنلاین کار پایش بیش از 370سایت خبری و پایگاه اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.
پیاده‌سازی جست‌وجوگری که نتایج آن قسمت عمده‌ای از نیازهای کاربران ایرانی را برآورده سازد و به تمام درخواست‌های آنها جوابی قانع کننده دهد و از طرفی به عنوان یک جست‌وجوگر ملی مطرح شود از اهداف ایجاد این موتور جست‌وجوگر است که توسط بخش خصوصی طراحی و اجرایی شده
است.
عضویت در این موتور جست‌وجوگر برای مسوولان امور ارتباط با رسانه‌های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و خبرنگاران رایگان است.
 با عضویت در این سایت امکانات متنوعی همچون ارسال اخبار با موضوع درخواستی در قالب ایمیل و یا پیام کوتاه فراهم خواهد
 بود.
روزنامه‌نگاران، بلاگرها و سایر دروازه‌بانان خبر هم می‌توانند برای شکار خبرهایی که باکلمات کلیدی همراه است از این موتور جست‌وجوگر خبری استفاده کنند. این موتور امکان مشاهده مجموعه آخرین اخباری که در بخش‌های مختلف خبری تهیه می‌شود را فراهم می‌کند. شرکت راه کار سرزمین هوشمند، سازنده این نرم‌افزار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :