آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14375
تاریخ انتشار : 18 مهر 1391 10:31
تعداد بازدید : 597

بدون تیتر

انفجار مهيب در خط لوله صادرات گاز ايران به تركيه باعث قطع عرضه گاز به تركيه از صبح دیروز شد. اين انفجار در نتيجه حمله تروريستي شورشيان در استان آگري در شرق تركيه و نزديكي مرز ايران رخ داده است.

 شرکت هواپیمایی مالزی «ایرایشیا»  اعلام کرد چهار روز پرواز در هفته این شرکت میان کوالالامپور و تهران پس از آخرین پرواز در 14 اکتبر به حالت تعلیق درخواهد آمد. به گفته این شرکت، تعلیق پروازهای این شرکت به تهران به علت چالش‌های اقتصادی و شرایط تجاری از جمله نوسان نرخ ارز در ایران صورت گرفته است اما در این بیانیه زمان از سرگیری این خدمات عنوان نشده است.
  جمشید پژويان، رييس شوراي رقابت گفت: فاز دوم قانون هدفمندسازي يارانه‌ها در چارچوب اصول اقتصادي و زيرنظر كارشناسان اقتصادي بايد اجرا شود و توقف آن اشتباه بزرگي است.
  صمد كريمي، سخنگوی مرکز مبادلات ارزی دارندگان و متقاضیان ارز با بيان اينكه از روز پانزدهم مهرماه تخصيص ارز به اولويت‌هاي گروه شش در مركز مبادله ارزي آغاز شده و بدون هيچ مشكلي در حال انجام است، گفت: پيش از اين فقط اولويت‌هاي سوم تا پنجم ارز با نرخ مبادله‌اي دريافت مي‌كردند، اما هم‌اكنون كالاهاي اولويت ششم نيز مشمول شده‌‌اند. در مورد گروه‌بندی کالایی دریافت‌کنندگان ارز مبادله‌ای گروه‌های هفت و هشت نيز وزارت صنعت و معدن بايد تصميم‌گيري كند.
   سردار سرلشکر حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح در نشست فرهنگی ویژه استادان دانشگاه علم و صنعت گفت: مشکلات چند روز اخیر به دلیل آن بود که بانکی‌ها یک سری غفلت کردند و بانک مرکزی نیز بعضی مسایل را ساده گرفت ولی برخی برداشت کردند که اقتصاد به این سمت می‌رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :