آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14370
تاریخ انتشار : 18 مهر 1391 10:22
تعداد بازدید : 1115

برندگان بازی آنلاین Sony Neo L معرفی شدند

چندی پیش شرکت ارتباطات همراه سونی با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با گوشی هوشمند Xperia Neo L مسابقه ای را در قالب یک بازی رایانه ای برگزار کرد.

فناوران-در این بازی یک گوشی مجازی Neo L وجود داشت که کاربران باید در فواصل زمانی مشخص به آن سر می‌زدند تا با نگهداری و برآورده کردن نیازهای آن از جمله شارژ، تفریح و سرگرمی و گوش دادن به موسیقی امتیازهای بیشتری کسب کنند و به مراحل بالاتر بروند. با پیشرفته‌تر شدن مراحل، تامین نیازهای گوشی پیچیده‌تر می‌شد و همچنین مراحل مخفی نیز به بازی اضافه می‌شد.
از جمله امتیازات برجسته این بازی، رابط کاربری ساده و جذاب و همچنین طراحی سه مرحله‌ای آن بود که مخاطب را به‌راحتی با خود همراه می‌کرد. در نهایت این بازی روز 25 شهریور ماه به پایان رسید و 10 نفر اولی که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند برنده یک گوشی Sony Xperia Neo L شدند که در مراسمی با حضور برخی از برنده‌های تهرانی به آنها اهدا شد. در مراسم اهدای جوایز، برخی کاربران اعلام کردند که به صورت شبانه‌روزی مشغول این بازی بوده‌اند و زحمت زیادی برای کسب امتیازها کشیده‌اند. نکته جالب‌تر آنکه چند وبلاگ و فروم اختصاصی نیز توسط هواداران این بازی تاسیس شده بود که در آنها بازی‌کنان به بیان دیدگاه‌ها و پیشرفت‌های خود در این بازی پرداخته بودند. با توجه به استقبال زیاد و تلاش کاربران، علاوه بر 10 نفر اول، به 10 نفر دوم و سوم نیز جوایزی همچون حافظه‌ فلش سونی اهدا شد که به این ترتیب، عده بیشتری برنده‌ این بازی آنلاین شدند. برای تجربه بازی و دیدن لیست برندگان این مسابقه می‌توانید به سایت رسمی این بازی
 (www.neol.ir) سر بزنید. ضمنا این بازی همچنان فعال است، اما سیستم امتیازدهی آن غیرفعال شده و البته دیگر از جایزه هم خبری نیست!


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :