آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14298
تاریخ انتشار : 17 مهر 1391 2:4
تعداد بازدید : 530

بدون تیتر

سیدمحمد بیاتیان، عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه تعداد امضاها برای طرح سوال از رییس جمهور به بیش از ۷۳ امضا رسیده است، گفت: طرح سوال از رییس جمهور چهارشنبه هفته جاری از سوی هیات رییسه مجلس اعلام وصول می شود. نمایندگان بنا دارند در طرح سوال از رییس جمهور مباحثی همچون نوسانات بازار ارز و نابه سامانی اقتصادی را که بر حوزه پولی کشور حاکم است مطرح کنند.

 نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني صبح دیروز (يكشنبه) مجلس، به يك فوريت طرحي راي دادند كه در صورت تصويب نهايي آن، اجراي فاز دوم قانون هدفمندي يارانه‌ها متوقف مي‌شود.
 در حالي كه دیروز اتاق مبادلات ارزي قيمت هر دلار را 2565 تومان اعلام كرد، صرافي‌هاي فردوسي و چهارراه استانبول قيمت آزاد هر دلار را براي فروش 2850 تومان و قيمت آزاد خريد هر دلار را 2800 تومان روي تابلوهاي قيمت خود حك كرده
‌ بودند.
  سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل گفت: پروژه‌های مهمی در بخش مخابرات، صدا و سیما و هسته‌ای به انجام رسیده است، از جمله این پروژه‌ها مجموعه موازی غنی‌سازی فردو است که از شاهکارهای پدافند غیرعامل است.
 مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: انتشار مطالبی از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از قول رییس محترم جمهور در خصوص وعده دکتر احمدی نژاد به وی درباره برخی مسایل اقتصادی، به اطلاع می رساند که این نقل قول به کلی عاری از حقیقت بوده و کذب محض می باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :