آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14287
تاریخ انتشار : 17 مهر 1391 1:41
تعداد بازدید : 560

حمایت کارگروه حمایت از تولید از صنایع دانش بنیان

مسوول دبيرخانه كارگروه حمايت از توليد از كمك هاي مالي و غير مالي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از صنايع دانش بنيان خبر داد.

خبرگزاری شاتا- كيومرث فروتني در حاشيه جلسه كارگروه حمايت از توليد با اشاره به گزارش ارایه شده از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري افزود: اين معاونت به صنايع دانش بنيان كمك‌هاي مالي (وام‌هاي قرض‌الحسنه با وثايق غير ملكي و با باز پرداخت دو ساله) و غيرمالي ارایه مي‌دهد تا اين صنايع شكل گرفته و روي پاي خود بايستند. وي اضافه كرد: همچنين معاونت مذكور از طريق پارك‌هاي علمي و فناوري كمك‌هايي براي استقرار اين صنايع انجام مي‌دهد و به خصوص در بحث بازاريابي و توسعه صادرات هم حمايت‌هاي ويژه‌اي صورت مي‌گيرد.فروتني افزود: استفاده از صندوق نوآوري و شكوفايي از اولويت‌هاي كاري معاونت مذكور بوده، چرا كه اين صندوق اعتبارات خوبي دارد و مي‌تواند از صنايع دانش بنيان حمايت كند.
وي با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب، يكي از اركان اقتصاد مقاومتي را حمايت از صنايع دانش بنيان برشمرد و اضافه كرد: حمايت از اين صنايع از سوي كار گروه حمايت از توليد نيز پيگيري مي‌شود.
فروتني از ديگر مباحث مطرح شده در كارگروه حمايت از توليد ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان و تاكيد كرد:  اين موضوع همواره مورد تاكيد مسوولان عالي رتبه نظام است و در دستور كار كارگروه قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :