آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14282
تاریخ انتشار : 17 مهر 1391 1:21
تعداد بازدید : 461

رشد ۳۲ درصدی بازار خدمات پردازش ابری هند تا پایان 2012

به گفته شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای گارتنر، بازار خدمات پردازش ابری در کشور هند تا پایان سال جاری میلادی رشد 4/32 درصدی را پیش رو خواهد داشت تا بر این اساس ارزش بازار یاد شده تا پایان سال جاری میلادی به 2/326 میلیون دلار (۱۶۶۵ کرور روپیه) برسد.

همکاران سیستم -نرم‌افزارهایی به عنوان خدمات (SaaS) بیشترین سهم از این بازار را از آن خود خواهد کرد و تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی کسب درآمد 6/115 میلیون دلاری را باعث خواهد شد. همچنین بخش زیرساخت‌هایی به عنوان خدمات (IaaS) خواهد توانست درآمد خود را از 2/35 میلیون دلار در سال ۲۰۱۱ به 7/42 میلیون دلار تا پایان امسال برساند.
سیستم پردازش ابری به شرکت‌ها کمک می‌کند تا از نرم‌افزار‌ها، ابزار‌ها و خدمات مختلف به گونه‌ای بهره‌مند شوند که به‌ازای هر کاربر هزینه مجزا پرداخت کنند که این فرآیند بدون نیاز به راه‌اندازی زیرساخت‌های فناوری در سازمان می‌تواند صورت گیرد.
خدمات فرآیند تجاری که با نام ابزارهای تجاری به عنوان خدمات (BPaaS) بخش بعدی است که بیشترین سهم از این بازار را در اختیار دارد. زیرا این بخش شامل تبلیغات مبتنی بر فضای پردازش ابری و بخش‌های زیرمجموعه می‌شود.
 در بخش BPaaS پیش‌بینی شده است که کشور هند تا پایان سال جاری میلادی درآمدی بالغ بر 1/112 میلیارد دلار را کسب کند که این رقم از درآمد 3/90 میلیارد دلاری سال گذشته بیشتر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :