آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14272
تاریخ انتشار : 17 مهر 1391 0:56
تعداد بازدید : 524

ارزان ترين اينترنت دنيا در كدام كشور است؟

هزينه نسبي پهناي باند اين كشور بر اساس ميانگين هزينه اشتراك تقسيم بر توليد ناخالص سرانه ملي حدود 59/0 درصد است. براساس بررسي هاي صورت گرفته لوكزامبورگ، ايسلند و دانمارك سه كشوري هستند كه به ترتيب ارزان ترين اينترنت جهان را در اختيار دارند.

ایسنا- بنابر اعلام پايگاه Net Index، هزينه‌ نسبي پهناي باند در كشور‌هاي مختلف گوياي آن است كه لوكزامبورگ ارزان‌ترين اينترنت دنيا را دارد. هزينه‌ نسبي پهناي باند اين كشور بر اساس ميانگين هزينه‌ اشتراك تقسيم بر توليد ناخالص سرانه‌ ملي حدود 59/0 درصد است.پس از لوكزامبورگ، ايسلند و دانمارك با ارقام 821/0 و 826/0 درصد در رده‌هاي دوم و سوم قرار دارند و استراليا با 84/0 درصد در رده‌ چهارم قرار دارد.هلند با 89/0 درصد و سوئد با 91/0 درصد رتبه‌هاي پنجم و ششم قيمت اينترنت جهان را به خود اختصاص داده‌اند.انگلستان، نروژ، فنلاند و هنگ‌كنگ هم رده‌هاي هفتم تا دهم جدول ارزان‌هاي اينترنتي را از آن خود كرده‌اند.
رژيم صهيونيستي نيز دوازدهمين اينترنت ارزان را دارد.گفتی است،‌ همچنين براساس اعلام اين پايگاه در ميان 64 كشور بررسي‌شده، ويتنام، هند، اندونزي، پاكستان، فيليپين، مصر، آفريقاي جنوبي، مالديو، چين و تايلند به ترتيب عنوان گران‌ترين اينترنت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.
در اين سايت جايگاه ايران از نظر قيمت اينترنت در سطح جهان مشخص نشده است.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :