آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14269
تاریخ انتشار : 17 مهر 1391 0:49
تعداد بازدید : 574

نقشه جامع دولت الکترونیکی آماده ابلاغ است

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور از ابلاغ نقشه جامع دولت الکترونیکی خبر داد و اعلام کرد: این نقشه در هیات دولت به تصویب رسیده است.

موبنا- احمد بزرگیان گفت: در شرایط حاضر منتظر  ابلاغ نقشه جامع دولت الکترونیکی از دولت هستیم و هم‌اکنون این نقشه فرآیند ابلاغ را طی می‌کند.
وی افزود: بر اساس اهداف نقشه جامع دولت الکترونیکی، بیش از 20 سرویس الکترونیکی مشترک بین نهادی تعریف شده و دارای 26 پروژه است که هر کدام از آنها پروژه‌های مستقلی را در زیر مجموعه خود جای می‌دهند.
 بزرگیان اعلام کرد: این نقشه از لحاظ متنی دارای 157 صفحه است که دارای 11 پیوست مجزاست که پیوست آن در 59 صفحه نوشته شده است.
نقشه جامع دولت الکترونیکی در نظر دارد تمامی خدمات مورد نیاز را که هم‌اکنون مردم برای انجام آن براساس نوع کار مجبور به مراجعه به چندین دستگاه و سازمان و دریافت تاییدیه‌های متعدد هستند را به صورت یکپارچه ارایه دهد تا از هدررفتن سرمایه‌های ملی جلوگیری شود.
توسعه کمی و کیفی خدمات الکترونیکی، استانداردسازی ارایه این نوع خدمات و یکپارچه‌سازی کانال‌های ارایه خدمات الکترونیکی از جمله اهداف پنج‌گانه سند جامع دولت الکترونیکی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :