آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14241
تاریخ انتشار : 16 مهر 1391 10:38
تعداد بازدید : 447

بدون تیتر

علي علي لو، نماينده مردم شبستر گفت: جمعي از نمايندگان مجلس در قالب طرحي، اصلاح نظام پولي و مالي را در دستور كار قرار داده اند. اين نمايندگان مطالعات اوليه را با گروهي از استادان علم اقتصاد و رشته هاي مرتبط آغاز كرده اند. وي افزود: بررسي روال كاري نظام بانكي نشان مي دهد حركت اين نظام به سمت نظام سرمايه داري و روش هاي غيرشرعي است.

 احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان گفت: طی دو هفته اخیر که مرکز مبادلات ارزی راه‌اندازی شده است، خودروسازان برای تامین ارز مورد نیاز خود به این مرکز مراجعه کرده‌اند، اما با توجه به اینکه در این مرکز یورو عرضه نمی‌شود، موفق به تامین نیاز خود نشده‌اند.
 حميدرضا رفيعي به عنوان رييس هيات مديره و اميرحسين ارضا به عنوان نايب ریيس هيات مديره بورس اوراق بهادار تهران انتخاب شدند. همچنین قاليباف اصل با مصوبه هيات مديره براي دو سال ديگر به عنوان مديرعامل بورس تهران انتخاب و ابقا شد.       
  محمد حسن‌نژاد، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و طراح اصلی تحقیق و تفحص از بانک مرکزی از نهایی شدن این طرح مجلس خبر داد و گفت: بیش از 40 نماینده مجلس طرح تحقیق و تفحص را امضا کرده‌اند.        
  فرهنگی، عضو هیات رییسه مجلس گفت: سه طرح دوفوریتی با عنوان‌های “تعیین تکلیف درآمدهای حاصل از فروش ارز”، “افزایش سقف اعتبارات بیمه بخش کشاورزی” و “جلوگیری از اجرای فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها در سال جاری”، در صورت لغو استیضاح وزیر ورزش در جاسه فردای مجلس بررسی خواهد شد.
  با بهره برداری از کارخانه NGL خارک تا پایان سال آینده، علاوه بر توقف سوختن روزانه 600 میلیون فوت مکعب گاز طبیعی در سکوهای نفتی، پس از 40 سال مشعل‌های گاز ایران در غرب خلیج فارس خاموش می‌شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :