آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14230
تاریخ انتشار : 16 مهر 1391 10:17
تعداد بازدید : 365

شارپ در نمايشگاه 2012CEATEC اعلام کرد:

گام جديد به سوي واقعيت

شارپ اعلام كرد توليد انبوه جديدترينLCD خود برای كاربرد در وسايل قابل حملي مانند تلفن هاي هوشمند را كه در حقيقت يك نمايشگر پنج اينچي با رزولوشن full HD است، آغاز كرده است.

فناوران- نمايشگر جدید شرکت شارپ مجهز به  فناوریCG Silicon  شارپ است که آن «گام جديد به سوي واقعيت» نام‌گذاري كرده و از دوم ماه ميلادي جاري در نمايشگاه 2012CEATEC  به نمايش گذاشته شده است. این نمایشگر داراي رزولوشن 1920 x 1080 است كه به گفته كارشناسان مي‌تواند وضوح كاملي را به متن و تصاويرHD به نمايش درآمده می‌بخشد. به دلیل اینکه اين محصول براي كاربرد در سيستم‌هاي قابل حمل و نقل به كار خواهد رفت، طراحي پيكسلي جديدي داشته و همان تعداد پيكسل تصويري را كه براي تلويزيون‌هاي با كيفيت full-HD به كار مي‌رود، در خود خواهد داشت و بنابر اين پيش‌بيني مي‌شود كه دقيقا تصاوير روي گوشي تلفن را مانند تلويزيون به نمايش
 درآورد.
اين LCDهاي توليد شده كه تقريبا 3/1 برابر يك LCD استاندارد هستند، تراكم پيكسلي برابر 443ppi (تعداد پيكسل در اينچ) دارند كه يكي از بالاترين تراكم‌هاي موجود در بازار است؛ به‌عنوان مثال در حال حاضر گوشي‌هاي Galaxy S3سامسونگ 306ppi و گوشي‌هايiPhone 5 اپل 326ppi هستند. شارپ همچنين عنوان‌كرده كه توليد انبوه اين محصول را از اواسط اكتبر و بلافاصله بعد از نمايشگاه CEATEC آغاز خواهد كرد و در صورت تمايل ساير شركت‌ها آمادگي تامين نمايشگر آنها را نيز خواهد داشت.
نمايشگاه 2012CEATEC  كه از دوم اكتبر آغاز به‌كار كرده است تا ششم ماه ميلادي جاري ادامه خواهد يافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :