آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14229
تاریخ انتشار : 16 مهر 1391 10:12
تعداد بازدید : 739

توسعه همکاری های کامگارد و سایبروم در خاورمیانه

شرکت تجارت امن، توزیع کننده ارزش افزوده راهکارهای امنیت اطلاعات در خاورمیانه و شمال آفریقا، از توسعه همکاری های خود با شرکت سایبروم در حاشیه سمینار قدردانی از نمایندگان برتر سایبروم خبر داده است.

فناوران- سایبروم ارایه کننده UTMها و راهکارهای حفظ امنیت اطلاعات است که با همکاری شرکت کامگارد درصدد توسعه بیش از پیش کانال نمایندگی توزیع است.
محمد مبصری، قائم مقام شرکت کامگارد و سورندر بیشنوی، مدیر سایبروم خاورمیانه در حاشیه برگزاری مراسم قدردانی از نمایندگان برتر سایبروم، بر نقش کلیدی شرکت کامگارد به عنوان توزیع کننده اصلی محصولات در منطقه خاورمیانه و توسعه کانال نمایندگی‌ها تاکید کردند.
مبصری در بخش دیگری از این مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم «روز شرکای تجاری سایبروم» گفت: خرسندیم که با برپایی این مراسم، می‌توانیم از نمایندگان کانال فروش که تلاش وافری برای افزایش فروش راهکارهای امنیتی سایبروم داشته اند، قدردانی
کنیم.قائم مقام شرکت کامگارد همچنین با بیان اینکه چنین نمایندگان فعالی قطعا شایسته تحسین هستند، تاکید کرد: تلاش‌های این نمایندگان، وظیفه ما را در قبال آنان و همچنین مشتریان سنگین‌تر خواهد کرد و ما به دنبال بهبود هرچه بیشتر فرآیندها و روال‌های موجود در کانال نمایندگان هستیم.
گفتنی است در این مراسم، نمایندگانی از کشورهای ایران، قطر، بحرین، عمان، کویت و امارات حضور داشتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :