آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14189
تاریخ انتشار : 15 مهر 1391 1:38
تعداد بازدید : 824

از آذرماه به صورت رسمی

ویکی شاپیار کار خود را آغاز می کند

خرید اینترنتی بدون دسترسی به اطلاعات مربوط به محصول، خریدی پر ریسک است. فعالان حوزه وب، سایتی راه اندازی کرده اند که منبع مشخصات محصولاتی خواهد بود که به صورت آنلاین به فروش می رسد. این سایت که هم اکنون دوره آزمایشی خود را سپری می کند از آذر ماه در دسترس عموم خواهد بود.

فناوران- مدیرمسوول پروژه ویکی شاپیار با اعلام این خبر گفت: ویکی‌شاپیا بستری از اطلاعات دسته‌بندی شده و هدفمند است که مشتریان را در یک خرید موثر، مناسب و بهینه یاری می‌کند.
اسما کروبی با اشاره به اینکه  این سامانه ارایه کننده اطلاعات جامع از محصولات در قالب اطلاعات رسمی محصول (ارایه شده توسط تولیدکننده یا عرضه‌کننده) و اطلاعات تکمیلی محصول (ارایه شده از طرف کاربران متخصص یا گیک محصول) است، گفت: هدف ما این است بتوانیم امکانی فراهم کنیم تا ویکی‌شاپیار در هر زمان و مکانی با هر گجتی در دسترس کاربران باشد.
وی ادامه داد: ماموریت ویکی‌شاپیار در حقیقت این است که تجربه‌ای متفاوت و جذاب از خرید و فروش اینترنتی را برای کاربران اینترنت فراهم کند.
کروبی گفت: محصولاتی که اطلاعات‌شان روی ویکی‌شاپیار قرار می‌گیرد به دو شیوه انتخاب می‌شوند. یکی بر اساس تقاضای کاربران و دیگری بر اساس همکاری با فروشگاه‌هایی که فروش آنلاین دارند. با توجه به دسته‌بندی‌ها و اطلاعات منتشر شده در این سایت حتی کاربرانی که قصد خرید ندارند هم با گشت و گذار در قفسه‌ها به خرید ترغیب می‌شوند.
ویکی‌شاپیار بر اساس فعالیت مشترکان‌اش، کاربران ارشدی انتخاب می‌کنند که می‌توانند به معرفی محصولات جدید در این سایت بپردازند.
پروژه ویکی‌شاپیار از سوی گروه تیاراتک اجرا شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :