آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14185
تاریخ انتشار : 15 مهر 1391 1:28
تعداد بازدید : 605

اپ حرفه ای های قدیمی

بسیاری معتقدند فلیکر این روزها مانند پیرمردی است که از حرفه اش کناره گرفته است. چند سال است که با پیشرفت تلفن های هوشمند و اپلیکیشن های عکاسی، فعالیت ها در فلیکر که روزی بهترین سایت برای عکاسان حرفه ای و علاقه مندان به عکاسی بود به طور چشمگیری کاهش پیدا کرد.فلیکر که یکی از بزرگ ترین و معتبرترین سایت های به اشتراک گذاری عکس بود با گذشت زمان جای خود را روی گوشی های هوشمند و تبلت ها خالی دید. به همین دلیل اپلیکیشن های آندرویید و iOS فلیکر تولید و برای استفاده کاربران عرضه شد.

هر چند فرهنگ غالب بر فلیکر همیشه این‌طور بود که عکاسان عکس‌ها را ویرایش نکنند و از افکت گذاری پرهیز کنند، اما اپلیکیشن فلیکر امکانات ویرایش و افکت‌گذاری مشابه با اینستاگرام و دیگر اپلیکیشن‌های عکاسی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند عکس مورد نظر خود را انتخاب کرده و از 10 افکت رنگی برای ویرایش عکس خود استفاده کنند. سپس همان روندی که در سایت طی می‌کنند را پشت سر می‌گذارند؛ پس از انتخاب اسم و توضیح می‌توانند دسته مورد نظرشان را هم تعیین کنند. همچنین اعلام کنند که دوست دارند عکس‌شان را چه کسانی ببینند، تگ روی عکس‌شان را بزنند و آن را آپلود کنند.
کاربران با اپلیکیشن فلیکر به اطلاعات صفحه Activity خود که نشان می‌دهد چه کسانی عکس‌های آنها را دوست داشته‌اند و چه نظراتی برای عکس‌های‌شان نوشته‌اند، همچنین چه کسانی درخواست دوستی با آنها ارسال کرده‌اند، دسترسی دارند. آنها همچنین می‌توانند گالری عکس دوستانی که در لیست دارند و گالری خود نیز به تفکیک دسته بندی عکس‌های خود و عکس‌هایی که ازدیگر عکاسان دوست داشته‌اند، ببینند.
جمله تنظیماتی که در اپلیکیشن فلیکر در اختیار کاربران قرار دارد انتخاب سایز عکس‌هایی است که آپلود می‌شود. این گزینه به کاربرانی که از اینترنت تلفن‌های همراه خود استفاده می‌کنند (با سرعت پایین) کمک می‌کند ساده‌تر عکس‌های خود را در فلیکر به اشتراک


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :