آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14176
تاریخ انتشار : 15 مهر 1391 0:59
تعداد بازدید : 758

فیس بوک ایثار و شهادت راه اندازی شد

سایت اینترنتی ایثار کلوب (فیس بوک ایثار و شهادت) با هدف ایجاد همبستگی و ارتباط میان کاربران و وبلاگ نویسان حوزه ایثار و شهادت آغاز به کار کرد.

خبرگزاری مهر- کبری احمدی، مدیر سایت ایثار کلوب، اعلام کرد: این سایت یک شبکه اجتماعی بوده که با هدف تجمیع فعالان حوزه ایثار و شهادت در فضای سایبری ایجاد شده است.
وی افزود: قرار است این سایت سیستم وبلاگ دهی هم داشته باشد که در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از آن رونمایی می‌شود.
مدیر شبکه اجتماعی ایثار کلوب گفت: این شبکه اجتماعی هم‌زمان با رونمایی مجمع فعالان سایبری ایثار و شهادت توسط علی لاریجانی رییس مجلس و حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور رونمایی شد.
احمدی گفت: مجمع فعالان سایبری ایثار و شهادت توسط هیات خانواده شهدا و ایثارگران و به عنوان محصول واحد رسانه این مجموعه در کنار سایت شهدای ایران فعالیت می‌کند که هم شهدای ایران هم ایثار کلوپ و هم ایثار بلاگ که سرویس وبلاگ‌دهی است به هم مرتبط می‌شوند و سیستم رسانه‌ای ایثار و شهادت این مجموعه را تکمیل خواهد کرد.
وی گفت: از ابتدای تشکیل دبیرخانه دایمی این مجمع سازمان‌های مختلفی اعم از موسسه فرهنگی تبیان، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مرکز پدافند سایبری وزارت دفاع  و اداره کل ورزش و جوانان همکاری داشته‌اند.
علاقه‌مندان و فعالان سایبری می‌توانند با مراجعه به سایت
 http://isarclub.com/live این شبکه اجتماعی عضو شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :