آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14175
تاریخ انتشار : 15 مهر 1391 0:56
تعداد بازدید : 539

عضويت بيش از 4500 نفر در شبكه اجتماعي علمي «انجمن»

با استقبال جامعه علمي كشور از شبكه اجتماعي پژوهشگران «انجمن» (اجتماع نخبگان جامعه، محققان و نوآوران) تعداد ثبت نام كنندگان در اين شبكه اجتماعي به 4500 نفر رسيد.

روابط عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران- از ويژگي‌هاي متمايز اين شبكه اجتماعي به اشتراك گذاري منابع علمي (شامل پايان‌نامه‌هاي كارشناسي ارشد و دكتري، طرح‌هاي پژوهشي، مقاله‌هاي همايش‌ها، مقاله‌هاي نشريات و گزارش دولتي) است، كاربران مي‌توانند زمينه‌هاي پژوهشي را در پروفايل خود اضافه كنند و سيستم منابع اطلاعات علمي پژوهشگاه با بيش از نيم ميليون هزار ركورد اطلاعات علمي، منابع علمي موجود در پايگاه اطلاعاتي را بر حسب ارتباط با زمينه پژوهشي انتخاب شده به كابران پيشنهاد مي‌دهد.
همچنين كاربران مي‌توانند كتابخانه شخصي در پروفايل خود ايجاد کرده و با توجه به موضوعات مورد علاقه به قفسه‌بندي آن اقدام كنند. در اين حالت سيستم منابع پيشنهادي را به كاربر اعلام كرده و كاربر مي‌تواند، منبع را در كتابخانه خود به اشتراك بگذارد.
همچنين كاربران مي‌توانند، در صفحه مربوط به منابع علمي، در مورد منبع علمی اظهار نظر و ابراز علاقه کنند و همچنين مطلع شوند كه هر يك از منابع در كتابخانه چه افرادي موجود است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :