آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14156
تاریخ انتشار : 12 مهر 1391 10:51
تعداد بازدید : 376

در دیدار با مدیر عامل شرکت ایشین ری صورت گرفت:

تاکید وزیر اقتصاد برگسترش همکاری های بیمه ای با نهادهای اقتصادی

جهت گیری های اقتصادی ایران حمایت و تقویت از نهادهای اقتصادی منطقه است و شرکت بیمه اتکایی آسیایی (Asian Re) هم از این حمایت ها برخوردار است.

اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران- وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار مدیر عامل شرکت بیمه اتکایی آسیایی با بیان این نکته گفت: با توجه به حضور کشورهای پرقدرتی چون هند، چین و کره در این شرکت و تاثیر قابل توجه آن در اقتصاد بین‌المللی، حضور و مشارکت ایران در این شرکت فرصت مناسبی برای برقراری آرامش، اطمینان و تضمین سرمایه‌گذاری‌های کلان ایجاد می‌کند.
حسینی با اشاره به اینکه کشورهای عضو این شرکت در حدود ۵۰ درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند گفت: این ظرفیت نشان می‌دهد که ایشین ری یکی از نهادهای پرقدرت و پرنفوذ منطقه است و با توجه به اینکه یکی از مصوبات سران عضو جنبش عدم تعهد هم ارتقای همکاری‌های منطقه بوده است انتظار من از این شرکت این است که با یک نگاه ژرف‌نگر به توسعه این شرکت بین‌المللی بیندیشد.
وی با تاکید بر ضرورت تقویت فعالیت‌های این شرکت در سطح بین‌الملل گفت: کشور ایران با علم بر قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شرکت ایشین ری، تمام تلاش خود را برای افزایش سرمایه شرکت انجام داد و از افزایش سرمایه و سایر تصمیمات رییس کل بیمه مرکزی به عنوان نماینده کشور ایران در این شرکت حمایت می‌کند.
در این جلسه که با حضور سید محمد کریمی رییس کل بیمه مرکزی و  همتی رییس هیات مدیره ایشین ری برگزارشد، آقای کومار مدیرعامل این شرکت هم با تقدیر از عضویت و همکاری‌های خوب کشور ایران با این شرکت گفت: همکاری‌های ایران در این زمینه مصداق بارز همکاری‌های بین‌المللی است و درخواست من از ایران این است که به عنوان یک کشور پیشرو در کنار سایر کشور‌های عضو ظرفیت این شرکت را بالاتر ببریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :