آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14154
تاریخ انتشار : 12 مهر 1391 10:44
تعداد بازدید : 432

بدون تیتر

جانشين فرمانده نيروي انتظامي با اعلام خبر شناسايي عاملان نوسانات بازار ارز گفت: اجازه دهيد اين مساله در زمان خود اطلاع رساني شود. سردار رادان گفت: طبيعتا شناسايي هايي در اين حوزه انجام شده و موضوع برخورد و چگونگي آن در يك كارگروه ويژه در حال رسيدگي است اما اقدامات بايد در جاي خود اطلاع رساني شود.

 نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي گفت كه در صورت نتيجه ندادن مذاكرات ايران با 1+5، جوانان ايران به غني‌سازي تا 60 درصد براي تامين سوخت زير دريايي و كشتي‌هاي قاره‌پيما دست پيدا خواهند كرد.
 رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 80 درصد مشکلات کشور ما مدیریتی است و تاثیر تحریم‌ها بیشتر از 20 درصد نیست، گفت که روش‌های «رابین‌هودی در اقتصاد» هیچ‌وقت جواب نمی‌دهد.
 مهدی هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی از دو روزنامه اصولگرا به اتهام افترا و نشر اکاذیب، شکایت کرد.
 رییس ستاد کل نیروهای مسلح با انتقاد از برخی اظهارنظرها درباره رابطه با آمریکا گفت: گاهی ویروس ساده‌انگاری و فراموشی نسبت به آرمان‌های امام و شهیدان به بعضی مدیران و مقامات سرایت می‌کند. سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی گفت: رابطه با دولت آمریکا به صلاح نخواهد بود.
 سردار محمدرضا نقدی گفت: بزرگ‌ترین اشتباه تصور صحبت با آمریکا با زبان دیپلماسی است وی افزود: صحنه گردان اصلی سیاست آمریکا جز یک مشت سرمایه‌دار یاغی و گاوچران‌های بی‌فرهنگ نیستند و گاوچران‌ها جز زبان شلاق و کمند را نمی‌فهمند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :