آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14149
تاریخ انتشار : 12 مهر 1391 10:25
تعداد بازدید : 534

تنديس پرتو زرين براي کارآفرينان فناوری اطلاعات و ارتباطات

براي نخستين بار در کشور، در نخستين همايش ملي کارآفريني در فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران، جايزه ملي تنديس پرتو زرين به کارآفرينان برتر حوزه ICT اهدا خواهد شد.

خبرگزاري موج- هم‌زمان با برگزاري همايش ملي کارآفريني در ICT و علاوه بر برپايي کارگاه‌هاي تخصصي و برگزاري نمايشگاه جنبي، مراسم اهداي جايزه ملي کارآفرينان برتر حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران به نام تنديس پرتو زرين نيز برگزار خواهد شد.
ریيس همايش ملي کارآفريني در ICT ضمن اعلام اين خبر گفت: شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد علاقه‌مند که براساس آراي آکادمي داوري، حایز شرايط دريافت نشان کارآفرين برتر شناخته شوند، در جشني که با حضور مسوولان برگزار خواهد شد، به عنوان کارآفرين برتر معرفي شده و تنديس پرتو زرين دريافت خواهند کرد.
عليرضا صالحي به نحوه اعلام کانديداتوري براي دريافت اين نشان اشاره کرد و افزود: علاقه‌مندان و متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به وب سايت همايش به نشاني emictech.com نسبت به دريافت فرم‌هاي ارزيابي اقدام کنند.
وي با تاکيد براينکه به منظور حمايت از کارآفرينان کشور، هزينه اعلام کانديداتوري در اين حوزه اندک در نظر گرفته شده است، تاکيد کرد: به منظور ارزيابي منصفانه، براي هر بخش، هيات داوران به صورت مجزا داوري خواهند کرد و تمام فرم‌ها بدون اسم و نام تجاري شرکت‌ها در اختيار آنها قرار خواهد گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :