آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14147
تاریخ انتشار : 12 مهر 1391 10:20
تعداد بازدید : 934

در سمینار نمایندگان فروش شرکت تجارت امن اعلام شد

حافظه فلش Fix Me Stick با سه آنتی ویروس به ایران می آید

سمینار نمایندگان فروش شرکت تجارت امن با حضور بیش از100 تن از نمایندگان این شرکت و به منظور آشنایی با محصولات جدید گروه شرکت های اسپکتروم و بازار محصولات امنیتی کسپرسکی در ایران برگزار شد.

فناوران- در این مراسم، محمد مبصری، قائم مقام شرکت کامگارد و مدیر عامل شرکت تجارت امن، به معرفی گروه شرکت‌های اسپکتروم پرداخت. شرکت تجارت امن به عنوان یکی از شرکت‌های گروه اسپکتروم در ایران وظیفه مدیریت کانال فروش محصولات امنیتی، بازاریابی، روابط عمومی و خدمات پس از فروش را برعهده دارد.
قائم مقام شرکت کامگارد، به توسعه دفاتر منطقه‌ای این شرکت در خاورمیانه و آفریقا اشاره کرد و در این زمینه گفت: در سنگاپور، عربستان، امارات متحده و هند دفاتری تاسیس شده است که وظایفی نظیر وظایفی را که تجارت امن در ایران انجام می‌دهد در کشور خود برعهده دارند. همچنین یک مرکز آموزش تخصصی با هدف ارایه آموزش‌های تخصصی در مصر راه‌اندازی شده است.
مدیر عامل شرکت تجارت امن در ادامه از عرضه محصول جدیدی به نامFix Me Stick  خبر داد. به گفته مبصری این محصول یک حافظه فلش است که سه ضدبدافزار کسپرسکی، سوفوس و وایپر را در خود داشته و وظیفه اسکن دستی سیستم را بر عهده دارد. وی این محصول را برای سازمان‌های بزرگ و دولتی کارآمد خواند و از عرضه آن در آینده‌ای نزدیک در ایران خبر داد. این محصول به همراه سایر محصولات جدید در نشستی رونمایی خواهد شد.
قائم مقام شرکت کامگارد همچنین به اجرای طرح تشویقی نمایندگان فروش به نام TA Miles اشاره کرد و افزود: «متاسفانه سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی و رقابتی امکان اجرای این طرح فراهم نشد اما امسال امیدواریم با همراهی نمایندگان شاهد اجرای این طرح باشیم تا به هدف اصلی آن که تقدیر و حمایت از همراهی همیشگی نمایندگان است، دست یابیم.»
مبصری در پایان، تجارت امن را نه رقیب، بلکه دوست، همراه و پشتیبان نمایندگان فروش خواند و گفت:« نمایندگان می‌توانند در اجرای پروژه‌های امنیتی خود از راه‌اندازی تا اجرا، از کمک تیم فنی و تخصصی تجارت امن بهره‌مند شوند. همچنین تجارت امن کمک‌های مالی خود را از طریق برپایی غرفه برای نمایندگان در نمایشگاه‌های داخلی، دریغ نکرده و از این راه به توسعه و افزایش فروش آنها کمک خواهد کرد.»
در ادامه برنامه "الکس رامانش" مدیر فروش غرب آسیای کامگارد به معرفی این شرکت و سبد محصولات آن و همچنین برنامه‌های آتی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات پرداخت.
در ادامه مراسم گردهمایی شرکای تجاری شرکت تجارت امن، امیر محسن عابدینی فر، مدیر محصول کسپرسکی بر تلاش این شرکت برای ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای توسعه شبکه فروش تاکید و اعلام کرد: تعداد 30 نماینده در سال 88 به 50 نماینده در سال 89 رسید و هم‌اکنون 62 نماینده در سراسر کشور به عنوان نماینده رسمی شرکت تجارت امن گواهینامه دریافت کرده‌اند.
عابدینی فر تجارت امن را یک توزیع‌کننده واقعی دانست که تاکنون به طور مستقیم اقدام به فروش محصولات نکرده است چراکه با توجه به تعداد نمایندگان تاکنون دغدغه‌ای برای فروش نداشته است و تمرکز بر توسعه نمایندگان کانال فروش را مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظیفه تجارت امن خواند.
وی در ادامه، به مقایسه فروش این محصولات بین سال‌های 2009 تا 2011 پرداخت و توضیح داد: «فروش محصولات کسپرسکی از سال 2009 به سال 2010 شاهد رشد 21 درصدی و در سال 2011 نسبت به مقایسه مدت مشابه آن در سال 2010 شاهد رشد 48 درصدی است.»
عابدینی‌فر در خاتمه سخنان‌اش گروه کامگارد را تنها مرکز مجاز آموزش کسپرسکی در خاورمیانه خواند که تاکنون چهار دوره KLDSTدر ایران برگزار کرده است. وی همچنین به برگزاری دوره‌های KLCP و KLSE در مهرماه سال جاری خبر داد و از نمایندگان فروش خواست چنانچه علاقه‌مند به حضور خود و یا مشتریان‌شان در این دوره‌ها هستند تا قبل از این تاریخ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 کلاویستر یک UTM متفاوت
شهرام آذرور، مدیر فروش شرکت تجارت امن در ادامه این گردهمایی به معرفی سبد محصولات شرکت تجارت امن شروع کرد. وی GFI را یکی از تولیدکنندگان ابزارهای مدیریتی و امنیتی در سطح شبکه‌های کوچک تا بزرگ معرفی کرد و گفت: تنوع بسیار محصولات GFI در کنار سادگی نصب، راه‌اندازی و نگهداری آنها به مدیران شبکه این امکان را می‌دهد تا هر چه بیشتر امنیت شبکه‌ها را تامین  کنند.
مدیر فروش شرکت تجارت امن در ادامه دستگاه‌های مدیریت یکپارچه تهدیدات سایبروم را در برگیرنده امنیت جامع برای سازمان‌های بزرگ تا شرکت‌های کوچک عنوان کرد و گفت: توانایی‌های چندگانه امنیتی بر روی یک دستگاه با فناوری مبتنی بر شناسه کاربر، امنیت را ساده و بسیار اثربخش کرده است.
وی سخنان خود را با اضافه شدن یک محصول جدید به سبد محصولات تجارت امن ادامه داد و گفت: UTM کلاویستر یک UTM متفاوت است که در عین سادگی با کارآیی بالا برای محیط‌های مخابراتی، تجاری، ابری و شبکه‌های سازمانی طراحی شده است.به گفته آذرور محصولات کلاویستر مبتنی بر دو سیستم عامل ClavistercOS Core و ClavistercOS Stream است که طراحی ویژه آنها حداکثر کارایی را به همراه حداکثر امنیت در بهینه سازی بخش‌های مورد هدف فراهم می‌کند.
وی در نهایت کلاویستر را نسل جدید فایروال‌ها خواند که در عین سادگی، آخرین چالش‌های عملیاتی و امنیتی که سازمان‌ها با آن دست به گریبان هستند را مرتفع می‌کند.
در ادامه مراسم گردهمایی نمایندگان تجارت امن، حمید بابادی نیا، رییس کمیسیون شبکه و امنیت شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و مدیر عامل شرکت گیلاس کامپیوتر، به ارایه راه‌حل جایگزین بعد از اعلام ممنوعیت ورود ضدبدافزارهای خارجی به کشور از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اشاره کرد و گفت: با همکاری مشترک سازمان فناوری اطلاعات ایران و کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، "کارگروه ساماندهی ضد بدافزارهای خارجی" تشکیل شد که جلسات آن با حضور نمایندگان هر دو سازمان به صورت مرتب تشکیل می‌شود.
وی ادامه داد: علاوه بر این، شناسایی و تعیین ملاک‌های ارزیابی شرکت‌های عرضه کننده این محصولات نیز جزو دستور کار این کارگروه است. در این راستا هم‌اکنون کارگروه ساماندهی ضدبد‌افزارهای خارجی در کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، فراخوانی را برای شناسایی شرکت‌های ارایه‌دهنده ضد بد‌افزارهای خارجی اعلام کرده است.
بابادی نیا به فراخوان شرکت‌های واردکننده و فروشنده ضد بد‌افزارهای خارجی که با سازمان‌های دولتی همکاری دارند نیز اشاره کرد و گفت:‌ این شرکت‌ها باید اطلاعات خود را به صورت خوداظهاری به ثبت برسانند. تا با تشکیل یک بانک اطلاعاتی، ارگان‌های دولتی مطابق با نیاز سازمانی‌شان نرم‌افزار و خدمات امنیتی را از شرکت‌هایی که اسامی آنها در این بانک اطلاعاتی ذکر شده و صلاحیت‌شان به تایید رسیده سفارش دهند.

 برترین‌های کسپرسکی و سایبروم در ایران
در پایان سمینار نمایندگان فروش محصولات کسپرسکی، سایبروم، GFI و برخی دیگر از نمایندگان با حضور محمد مبصری قائم مقام کامگارد و مدیر عامل شرکت تجارت امن، الکس رامانش، مدیر فروش غرب آسیای  کسپرسکی، امیر محسن عابدینی فر، مدیر محصول کسپرسکی و در نهایت شهرام آذرور، مدیر شبکه فروش، هومن خوشوقتی، مدیر فنی، نمایندگان برتر معرفی شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :