آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14102
تاریخ انتشار : 11 مهر 1391 11:57
تعداد بازدید : 498

بدون تیتر

قاسم محمدي طي حكمي از سوي دكتر سيدشمس الدين حسيني به عنوان مشاور وزير و مدير كل روابط عمومي اين وزارتخانه منصوب شد. محمدي، نماينده سابق مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين و ریيس فراكسيون روابط عمومي، رسانه و ارتباطات مجلس هشتم بوده است.

 محمد کشتی آرای، رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر کشور گفت: به دلیل نامشخص بودن قیمت طلا و دلار، خرید و فروش در این بازار متوقف شده است.
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در راستای کنترل بازار ارز و سکه در کشور با طرح فوریت اصلاح ماده 89، قانون برنامه‌ریزی شورای پول و اعتبار را یکشنبه هفته آینده اصلاح می‌کنند. ایرج ندیمی با بیان اینکه وزیر و رییس بانک مرکزی پاسخگوی مشکلات نیستند، گفت: بهتر این است که وزیر را رییس شورای پول و اعتبار قرار دهیم تا حداقل پاسخگوی مسایل اقتصادی باشد.
 بر اساس تفاهم‌نامه گمرک و وزارت بهداشت، اقلام وارداتی واحدهای تولیدی تحت پوشش وزارت بهداشت، بدون اخذ مجوز ترخیص می‌شود.
 محمود کمانی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی از معرفی ۵۰۰ شرکت برتر کشور در اسفندماه خبر داد و گفت: شرکت‌های خارجی سرمایه‌گذار در ایران، توسط سازمان مدیریت صنعتی رتبه‌بندی می‌شوند.
 محسنی اژه ای، دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه قدرت خرید مردم پایین آمده است، گفت: هنوز پرونده‌ای برای مشکلات اقتصادی پیش آمده نداریم اما اگر فرد یا گروهی را به عنوان اخلالگر شناسایی کنیم، حتما با آنها برخورد می‌کنیم.
 نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش توسط برخی از نمایندگان به طور جدی پیگیری می‌شود و روز یکشنبه هفته آینده به جمع‌آوری امضا می‌پردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :