آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14084
تاریخ انتشار : 11 مهر 1391 11:20
تعداد بازدید : 856

هجوم پرنده های خشمگین به تلویزیون های سامسونگ

کاربران می توانند از این پس بدون استفاده از کنترل و تنها با حرکات دست بازی“Angry Birds” را روی تلویزیون هوشمند2012 s سامسونگ بازی کنند.

فناوران- سامسونگ برای نخستین بار در جهان، اپلیکیشن "Angry Birds" را برای اجرا در تلویزیون هوشمند آماده کرده است. تجربه این بازی دوست داشتنی، این بار به لطف فناوریMotion Control  یا "کنترل با حرکت دست" سامسونگ میسر شده است. سامسونگ اخیرا اعلام کرد که اپلیکیشن "Angry Birds" را در سراسر جهان در اختیار کاربران تلویزیون هوشمند خود قرار خواهد داد. کاربران تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ می‌توانند با استفاده از حرکات دست زاویه پرتاب شخصیت‌های این بازی را افزایش دهند. این قابلیت  در هنگام اجرای این بازی در صفحه موبایل وجود ندارد. همچنین کاربران می‌توانند این بازی را روی صفحه بزرگ تلویزیون هوشمند برای ساعت‌های طولانی انجام دهند.
از زمان ارایه نخستین نسخه این اپلیکیشن، یعنی نوامبر ۲۰۰۹، "Angry Birds" بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران سیستم‌عامل‌های مختلف، دانلود شده است. این بازی چهار قسمت فوق‌العاده با ۱۰۵ مرحله هیجان‌انگیز دارد. با بهره‌گیری از فناوری "کنترل با حرکت دست" یا Motion Control، مشتریان سامسونگ می‌توانند از تعامل کاربر با بازی مورد نظر روی صفحه تلویزیون استفاده کنند. همچنین کاربر می‌تواند از صدای این بازی نه تنها از طریق تلویزیون بلکه از طریق سینمای خانگی خود استفاده کند. تا آنجا که تحقیقات نشان داده است دلیل اصلی خریداری موبایل هوشمند برای بسیاری از کاربران بهره بردن از لذت بازی “Angry Birds”  است که با امکان دسترسی این کاربران به این بازی در صفحه بزرگ تلویزیون‌های هوشمند هیجان آن نیز برای آنان بسیار بیشتر خواهد
 بود.
گفتنی است که شرکت سامسونگ در ابتدای این بازی صفحه راهنمایی که نشان دهنده چگونگی اجرای این بازی توسط حرکات دست است را در اختیار کاربران قرار داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :