آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12739
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1391 10:21
تعداد بازدید : 568

جنو راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و بازاریابی را با هم ترکیب می کند

شرکت جنو (Genoo)، یکی از عرضه کنندگان نرم افزارهای فروش، از ارایه یک راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای کسب و کارهای کوچک و متوسط خبر داده که با راهکارهای بازاریابی یکپارچه شده است.

همکاران سیستم- شرکت جنو از جمله عرضه‌کنندگان راهکارهای بازاریابی مبتنی بر فناوری پردازش ابری است که راهکارهای آنلاین خود در این زمینه را با اتوماسیون‌های بازاریابی یکپارچه کرده است. راهکارهای آنلاین و اتوماسیون بازاریابی این شرکت غالبا از سوی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.
راهکار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت جنو که سیلزویو (SalesView) نام دارد، در حال حاضر با پلت فرم‌های عرضه شده از سوی شرکت‌های بزرگی مثل سیلزفورس یکپارچه شده و بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است. این راهکار به ویژه از آن جهت برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مناسب است که پیچیدگی‌های راهکارهای بزرگ‌تر را ندارد. به گفته رییس شرکت جنو، بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک هزاران دلار را صرف خرید سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری و راهکارهایی در این زمینه می‌کنند که نیاز چندانی به آنها ندارند و یا استفاده از آنها زمان زیادی می‌برد. پلت فرم شرکت جنو دارای محیط ساده‌ای است و برای کسب‌وکارهای کوچک یک تک صفحه ایجاد می‌کند که برای هرکدام از کارکنان و متصدیان فروش شرکت‌های کاربر قابل استفاده است.
راهکار سیلزویو با راهکارهای بازاریابی نیز یکپارچه شده است و متصدیان فروش می‌توانند از آن برای یافتن مشتریان جدید استفاده کنند. متصدیان فروش به کمک این پلت فرم می‌توانند با مطالعه و بررسی علایق و فعالیت‌های مشتریان بالقوه، آنها را شناسایی و تبلیغات خود را بر روی آنها متمرکز کنند و حتی از طریق ایمیل و سایر ابزار ارتباطی با آنها ارتباط مستقیم برقرار کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :