آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12729
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1391 9:57
تعداد بازدید : 524

مجمع عمومی عادی شرکت پست تشکیل شد

صورت های مالی شرکت پست در سال 1390 به تصویب مجمع عمومی صاحبان سهام رسید.

روابط عمومی پست - جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت پست روز دوشنبه با حضور تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس مجمع در سالن کنفرانس وزارتخانه برگزار شد.
در این جلسه کرباسیان، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، کشاورز، نصیری و نعمتی، اعضای هیات مدیره، معصومی، قانع و‌هادوی معاونان مدیرعامل، جمعی از مدیران ستادی شرکت پست و نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و سازمان حسابرسی نیز حضور داشتند.
تقی‌پور در جلسه مذکور با قدردانی از اقدامات صورت گرفته شرکت پست از زحمات مسوولان و کارکنان آن قدردانی کرد و خواستار  تقویت بخش بازاریابی شرکت شد.
وی ورود فناوری‌های جدید و خدمات شرکت‌های رقیب را دلیلی برای تقویت بخش بازاریابی شرکت پست عنوان کرد و گفت: همه مدیران و کارکنان باید برای دستیابی به بازارهای جدید گام‌های جدید نیز بردارند.
کرباسیان هم در این جلسه خلاصه‌ای از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته، هیات مدیره در سال گذشته و نیز سیاست‌های  اتخاذ شده را به همراه پیشنهادهایی برای تسهیل امور به سمع و نظر اعضای مجمع عمومی رساند.
به دنبال ارایه گزارش حسابرسی صورت‌های مالی سال 1390 توسط بازرس قانونی شرکت (سازمان حسابرسی)، مجمع عمومی با دعوت تقی‌پور به عنوان رییس مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت پست، تشکیل جلسه داد.
در این جلسه گزارش بازرس قانونی شرکت در مورد رسیدگی به صورت‌های مالی سال 1390 قرائت و توضیحات تکمیلی از سوی اعضای هیات‌مدیره، ذی‌حساب و مدیرکل امور مالی و برخی مدیران ستادی ارایه شد و در پایان مجمع به اتفاق آرا صورت‌های مالی مزبور را تصویب کرد.
لازم به ذکر است مجمع عمومی عادی برای تصویب صورت‌های مالی شرکت هر سال یکبار تشکیل جلسه می‌دهد و برای سایر اموری که تصمیم‌گیری آن به عهده مجمع عمومی باشد، جلسه فوق‌العاده برگزار می‌شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رییس و عضو مجمع، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ترکیب اعضای مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت را تشکیل می‌دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :