آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12722
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1391 9:24
تعداد بازدید : 623

صدور مجوز سایت های همسرگزینی

وزیر ورزش و جوانان از افزایش آمار طلاق و بالا رفتن سن ازدواج در تهران خبر داد و گفت: در تعامل با وزارت ارشاد هستیم تا با همکاری این دو وزارتخانه مجوز سایت های همسرگزینی داده شود.

فناوران- محمد عباسی در حاشیه چهل و هشتمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان در جمع خبرنگاران گفت: ترویج ازدواج و بررسی برنامه‌های روز و هفته ازدواج از مهم‌ترین موضوعات این جلسه بود.
وی افزود: راهکارهای مختلفی برای ترویج و تشویق جوانان از سوی دستگاه‌های مختلف ارایه شد که مهم‌ترین راهکارها، موضوع و معضل مسکن جوانان بود که قرار است وزارت راه و شهرسازی اقدامات مثبتی را انجام دهد.
وی با اشاره به تصویب آیین‌نامه ساماندهی مراکز مشاوره درباره مجوز سایت‌های همسرگزینی گفت: با توجه به اینکه این سایت‌ها در حوزه‌های مختلف خبری فعالیت می‌کنند مجوزهای لازم را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنها می‌دهد اما در بحث سایت‌های همسرگزینی درصدد مذاکره با وزارت ارشاد هستیم تا با همکاری این دو وزارتخانه مجوز این سایت‌ها صادر شود و وزارت ارشاد با آگاهی کامل نسبت به آیین‌نامه و قوانین این سایت‌ها مجوزهای لازم را صادر کند.
به گفته وزیر ورزش و جوانان، همچنین شرایط آیین‌نامه سایت‌های همسرگزینی را به تمامی دستگاه‌ها از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اعلام خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :