آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12662
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1391 10:37
تعداد بازدید : 674

در IFA 2012

Cinema 3D ال جی مدال جهانی بازده انرژی را از آن خود کرد

تلويزيون ‍Cinema 3D هوشمند ال جي مدل 47LM670S، در نمایشگاه IFA 2012 از لحاظ توجه به ميزان مصرف انرژي، مدال جهاني بازده انرژي را از موسسه SEAD دریافت کرد.

فناوران- تلويزيون 47LM670Sمجهز به فناوری تضعيف نور منطقه‌اي است كه به کاربر این امکان را می‌دهد تا شدت روشنايي هر بخش از صفحه نمايش دستگاه را به طور جداگانه تنظيم کند. اين روش موجب شده تا بازده انرژي این تلويزيون بهبود یابد. همچنین از آنجا که منبع لامپ‌هاي LED نیز در يك خط مستقيم قرار دارند، این تلویزیون مصرف برق را به طرز چشمگيري كاهش مي‌دهد.

در مجموع تمام عملكرد‌هاي مرتبط با انرژي در اين دستگاه از فناوری هوشمند بهره می‌برد و بنابراین در مصرف انرژي به شکل قابل ملاحظه‌‌ای صرفه‌جویی می‌شود و از هدر رفتن انرژي در هنگام اوج مصرف جلوگيري مي‌كند.

 براي بررسي تلويزيون‌هاي موجود در بازار اروپا، ‌سازمان SEAD تمامي محصولات را با توجه به اندازه صفحه نمايش آنها به سه گروه كوچك (زير 27 اينچ)،‌ متوسط ( 29 تا 42 اينچ) و بزرگ (‌بيشتر از 42 اينچ) طبقه بندي كرد. تلويزيون CINEMA 3D هوشمند ال جي که در گروه مجهز به صفحه نمايش بزرگ قرار دارد توانسته عنوان بيشترين بازدهي انرژي را با برچسب A++ در ميان هر سه گروه كسب کند.

 گفتنی است، SEAD يك سازمان چند مليتي دولتي بوده كه در سال 2010 به منظور كمك به شکل‌دهی بازار جهاني تجهيزات و لوازم با بازدهی بالا، ‌تاسيس شده است.

 در آغاز اين سازمان در 14 كشور شامل، ‌استراليا، ‌فرانسه، ‌آلمان،‌ هند،‌ژاپن، كره، روسيه، انگلستان و ايالات متحده آمريكا به فعالیت پرداخت. SEAD به بررسي ميزان بازده انرژي تلويزيون‌ها، ‌مانيتورها، ‌كامپيوترها و لوازم خانگي كه در آمريكاي جنوبي،‌ اروپا، هند و استراليا به فروش مي‌رسند، ‌مي‌پردازد و هر ساله،‌يك محصول برتر را از بين گروه محصولات در هر منطقه انتخاب می‌کند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :