آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12659
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1391 10:34
تعداد بازدید : 707

اورکلاکرها بخوانند

دو کارت گرافیک جدید ایسوس مناسب گیمرها

دو محصول جدید ایسوس با قابلیت پایداری زیاد در زمان اورکلاکینگ مخصوص گیمرها به بازار عرضه شد.

فناوران- ایسوس به عنوان یکی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات IT، دو محصول جدید را به مجموعه کارت‌های گرافیکی خود افزوده است. این دو محصول که GTX 660 DirectCU II TOP و GTX 650 DirectCU TOP است و از ویژه‌گی‌های خاصی نسبت به مدل مرجع خود برخوردار بوده که آن را برای بازی خورهای حرفه‌ای به یک انتخاب ایده‌آل تبدیل کرده است.

هسته گرافیکی GTX

660 DirectCU II TOP دارای فرکانس 1137 مگاهرتز بوده که 10 درصد بیشتر از فرکانس هسته کارت مرجع است. همچنین فرکانس هسته گرافیکی GTX 650 DirectCU TOP نیز با 8/14 درصد افزایش به 1215 مگاهرتز اورکلاک شده است. همچنین این دو کارت از سری TOP ایسوس هستند. از ویژگی‌های این سری می‌توان به پایداری بالای کارت در زمان اورکلاکینگ و نیز فقدان کاهش عملکرد کارت همزمان با افزایش ولتاژ اجزای مهم کارت و بالا رفتن دما اشاره کرد. این دو کارت مجهز به فناوری انحصاری DirectCU است. در این فناوری، ایسوس لوله‌های مسی در محل قرارگیری پردازنده گرافیکی و با ساختار ویژه و مسطح متصل کرده است که میزان تماس آنها را با پردازنده گرافیکی به حداکثر خواهند رساند و در نتیجه انتقال گرما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. مقدار نویز ایجاد شده این دو کارت سه برابر کمتر از نمونه‌های مرجع بوده و دمای آن‌ها 20 درصد خنک‌تر است.

از فناوری‌های به کار رفته در این دو کارت می‌توان به مدار رگولاتور دیجیتال DIGI+ VRM، اجزای Super Alloy Power به همراه GPU Tweak را نام برد که در کنار یکدیگر موجب ثبات و ماندگاری بالای این دو کارت خواهند شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :